Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Magnat sub 300 supreme jaki wzmacniacz oraz typ obudowy

SYSTEM_SHOCKGEN 21 Wrz 2012 21:32 1032 0
  • #1 21 Wrz 2012 21:32
    SYSTEM_SHOCKGEN
    Poziom 2  

Witam. Ostatnio zakupiłem sobie głośnik Magnat sub 300 supreme razem ze skrzynią z Magnata BS33. Problem jest w tym, że nie wiem czym go wzmocnić, tak aby chodził w domu (podłączenie wzmacniacza samochodowego pod zasiłkę z komputera lub prostownik odpada) Myślałem nad panelami do subwooferów bądź amplitunerami ze wzmocnieniem, ale te pierwsze ciężko znaleźć, a amplitunery po pierwsze mają za małą moc (według mnie 30W raczej nie da rady uciągnąć głośnika z 300W znamionową) a po drugie, są dla mnie za drogie. Pomożecie coś znaleźć w rozsądnej cenie, aby sub dobrze grał? Ze specyfikacją jego już jest gorzej, bo jedyne co znalazłem to to: www.hroudaj.ic.cz/bassboxpro.pdf
    Druga sprawa, skrzynia według informacji ma 45l, przeznaczona do subwoofera zamkniętego. Po podłączeniu suba do wzmacniacza samochodowego 150/250W (nie orientuję się, czy we wzmacniaczach jest RMS) przy zamkniętej skrzyni twardo grał, basu nie czuć było prawie w ogóle, a po odkręceniu bocznego panelu na przewody zagrał ładnie tylko do połowy głośności, po podgłośnieniu lekko pierdział tak jakby nie miał wystarczającej mocy, aby go wciągnąć. Mam go zostawić otwartego, czy coś w nim zmienić i zamknąć? Tył i dół skrzyni są wytłumione wytłoczkami przez gościa, który mi go opchnął. Lepiej wywalić te wytłoczki i dać gąbkę, czy jak? Proszę o pomoc

0 0