Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner + głośniki do domu do 1000zł

Nowaciu 21 Wrz 2012 22:41 633 0
    Nowaciu
    Poziom 10  
    Witam.

chciałbym zamienić to co mam na coś tak samo głośnego ale z 5.1

Pokój 16m2 muzyka głownie elektroniczna

Chciałbym zostawić swoje teraźniejsze kolumny - Tonsil New Mildton 170 i dokupić jakiś amplituner ( w tej cenie niekoniecznie z głośnikami ale chętnie tak aby było 5.0/5.1 )

Mój problem polega na tym, że używałem głównie wzmacniacza + kolumny i wszystko inne gra w mojej opinii za cicho, mam w domu 3 kina domowe ale żadne nie spełnia moich wymagań ( może dla tego, że to chińskie badziewia :) = samsung i panasonic )
    Aczkolwiek miałem także Amplituner z głośnikami Pioneera 5.0 (symbolu nie pamiętam ponieważ było to 2 lata temu) za który dałem 4000zł i powiem szczerze, że też grał zbyt cicho.
    Wiem, że ten sprzęt jest głównie stworzony do jakości, efektów i ogólnie do kina domowego ale czy jest możliwość znalezienia kompromisu?

Głównie chodzi mi o to, że w stereo wszystko gra w miarę ok ale po przełączeniu na 5 głośników szału nie ma, nie znam się na tym dlatego pytam czy jest możliwość aby to dobrze grało na wszystkich głośnikach a nie tylko w stereo jak to ma miejsce we wszystkich moich kinach. Sprzęt ma służyć głównie do słuchania muzyki aczkolwiek chciałbym czasem też uzyć go jako kina domowego, choć to drugi plan.

Pozdrawiam