Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Farnell IoTFarnell IoT
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pro¶ba o pomoc w wyborze słuchawek do 1000 zł.

22 Sep 2012 20:40 2241 28
  • Level 8  
    Cze¶ć.

Nie jestem pewien czy w dobry dział trafiłem ale cóż. Otóż potrzebuję pomocy w wyborze słuchawek na głowę do 1000 zł. Miałem na głowie Beats By Dre i czułem jakbym miał palce w uszach. Spodobało się to, ale dobrze wiem że te słuchawki nie s± warte 1100 zł. Perfidny marketing. Dlatego zwracam się do was z pro¶b± o podanie konkretnych modeli, które podobnie izoluj± dĽwięki otoczenia ( często podróżuję autobusem ) oraz ładnie graj±. ¬ródła to iPod NANO 8GB, telewizor Phillips 32 PFL7962D, oraz komputer. Podoba mi się też kilka modeli słuchawek i prosiłbym o wasze opinie.

- Marshall MAJOR
    - Shure SRH-440
    - AKG K-550
    - Creative Aurvana Live

Oraz tak w miarę możliwo¶ci proszę o podanie sklepów w warszawie w których mogę podpi±ć sobie takowe słuchaweczki do iPoda i zobaczyć jak graj±.

Pozdrawiam.
    Czy Twoje urz±dzenia IoT s± bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Farnell IoTFarnell IoT
  • User removed account  
  • Farnell IoTFarnell IoT
  • Level 8  
    Ciekawe modele podałe¶, ciekawe. W sobotę albo niedzielę będę w Warszawie i tak chciałbym aby¶cie podali miejsca gdzie mogę podpi±ć bynajmniej czę¶ć tych słuchawek
  • User removed account  
  • Level 8  
    No okej w weekend będę w Warszawie to zobaczę jak tam i co tam a miałe¶ może do czynienia z słuchawkami wymienionymi wyżej przeze mnie ?
  • User removed account  
  • Level 8  
    Też uważam że Creativy s± mark± dla graczy ale słyszałem że ten model im się udał.
  • Level 9  
    Moim zdaniem lepszym rozwiazaniem dla cb beda sluchawki sennheisera sa solidne typowe dla dj ow obecnie mam i sprawuja sie dobrze sprawdz ten model
  • User removed account  
  • Level 9  
    Witam. Chce ci zaoferować słuchawki firmy SENNHEISER
    Jak chciałe¶ te słuchawki bardzo dobrze izoluj± dĽwięki z otoczenia. Wydaj± bardzo ładne dĽwięki.
    Serdecznie pozdrawiam.
  • Level 8  
    Ciekawe te sennheisery ale nie wiem czy s± warte swojej ceny. Fajny byłby to model gdyby miał od razu wbudowany kabel bo za sam± technologię ł±czno¶ci BT płaci się 100-200 zł więcej.
  • User removed account  
  • Level 8  
    Zobaczę co uda mi się znaleĽć w Warszawie jeszcze.
  • Level 18  
    Je¶li nauszne z dobrym wygłuszeniem to DJ'skie Technics RP-DH1200, używa ich więkosz¶ć czołowych DJ'ów. Maj± dobry, ładny, zwarty bas i dobre wygłuszenie, ale jak dla mnie za te cene słaba reszta pasma.

A je¶li chcesz mieć naprawdę porz±dne wyciszenie, to polecam co¶ ze słuchawek dokanałowych:

Audio-Technica ATH-CKS90 http://allegro.pl/audio-technica-ath-cks90-cx-870-880-solid-bass-i2606993352.html
    lub:
    Shure SE315-K http://www.thomann.de/pl/shure_se315k.htm
  • Level 8  
    Tak ostatnio się zastanawiałem też czy nie zapytać o dokanałowe. W sumie s± prostsze do przenoszenia, można je do kieszeni wsadzić ale obawiam się o wygodę. A co do tych Technics'ów trochę mi ich design nie przypadł do gustu.
  • Level 18  
    Owszem Technicsy s± za duże żeby chodzić w nich po ulicy:P

Miałem kilka modeli dokanałowych, głównie Shure, i żadne nauszne nie tłumiły tak jak dokanałowe.
  • Level 8  
    Shure ciekawie się prezentuj±, te AT wygl±daj± trochę dziwacznie. W weekend będę w Warszawskim Saturnie patrzeć kilka modeli słuchawek i s±dzę że tych modeli tam nie będzie. Wiesz może gdzie mógłbym się wybrać i podpi±ć i posłuchać ich?
  • Level 8  
    Byłem tam w Złotych Tarasach w Saturnie ale mały wybór był. Zobaczyłem tylko Creativy. Reszta kiepsko się prezentowała. Więc chyba do użytku domowego sprawię sobie Shure SRH 440 a tak na podróż gdzie¶ Shure SE315-K. Chyba najlepsze to będzie rozwi±zanie.
  • Level 9  
    ja też bym polecił słuchawki SENNHEISER - bardzo dobre
  • User removed account  
  • Level 8  
    Hej co ty nie powiesz? ;D A co do Sennheiserów mam jeden model ale już s± zużyte. Do porz±dnej muzyki się nie nadaj± bo bas brzęczy aż nie da się słuchać.
  • User removed account  
  • Level 8  
    Mam kilku letnie Sennheiser'y eH150
  • Level 18  
    Sennheiser robił dobre słuchawki, ale kilka lat temu. Teraz głównie robi słuchawki budżetowe.
  • User removed account  
  • Level 18  
    W¶ród DJów renomę maj± w/w przeze mnie Technicsy, a o tych pierwszy raz słyszę.
  • User removed account  
  • Level 18  
    Owszem, w RP-DH1200 poza bardzo ciekawym basem i bd wygłuszeniem, nic nie ma coby jeszcze głowę urywało:)