Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

FIAT UNO 1.4+ LPG - samoczynnie wkręca się na wysokie obroty

23 Sep 2012 00:35 2085 4
  • Level 2  
    Witam posiadam uniaka z gazem 96r., który w trakcie jazdy potrafią się samoczynnie podnieść obroty silnika nawet do 4tyś.
    usterka objawia się na benzynie jak i na gazie,
    czujnik temperatury na kol.ssącym wymieniony,krokowy jest sprawny,nawet był podmieniany na drugi,był resetowany po wymianie komputer,wracało do normy na 50-100km jazdy lub 2 dni poczym znowu szalał na obrotach,trzeba było wypiąć wtyczkę od silniczka krokowego dopiero były w miarę normalne wolne obroty i można było spokojni jechać.po odłączeniu sterownika gazu i założeniu normalnego registera do gazu zauważyłem że wolne obroty dalej się podnoszą po przez wysuwanie się silnika krokowego ale do około 2-2,5tyś.

Proszę o pomoc i podpowiedź w rozwiązaniu mojego problemu.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    oszi114 wrote:
    krokowy jest sprawny,nawet był podmieniany na drugi

Wielce to ciekawe, sprawny, podmieniony... Problem w tym, że to bzdura. Tam nie ma silnika krokowego.... I co teraz?
  • Level 2  
    to powiedz mi geniuszu co jest przykręcone trzema śrubkami pod wtryskiem w kształcie stożka ze sprężynką w gumowej osłonce i ma wtyczkę 4-ro pinową ???
  • Level 2  
    jak zwał tak zwał,ale świruje, i proszę o poradę