Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 6010 - brak komunikacji z flash'em

NOONE 27 Sty 2005 00:16 1403 6
  • #1 27 Sty 2005 00:16
    NOONE
    Poziom 2  

Proszę o pomoc, może ktoś ma/miał podobny problem. Nie potrafię wgrać softu lub/i listy kanałów do mojego tunera 6010. W DSX Flash 0.6 zatrzymuje się w trakcie wczytywania loadera. (Na pasku postępu 0%) jest tylko informacja że wczytuje loadera. W DSX Edit 1.4 po połączeniu ukazuje się komunikat : Tryb komend uruchomiony. BŁĄD: Nie można wyświetlić tekstu na LED. Pragnę zaznaczyć, że próbowałem ustawiać wszystkie parametry portu RS (prędkości) oraz że (dobre) loadery są w katalogach wym/wyżej programów. Na wyświetlaczu tunera pojawia się w pierwszym przypadku napis FLASH a w drugim nic.

0 6
  • #3 27 Sty 2005 01:24
    automatyk
    Poziom 14  

Wykasuj wszystkie pliki w folderze TEMP, w katalogu Windows (szczególnie Win98). Nie włączaj do sieci 1min przed naciśnięciem Połącz (DSX6010- szczególnie 4Mb). Zmniejsz prędkość. Jak nie to pomoże,ponownie ściągnij Flash i Edit lub przejdż na inny port.

0
  • #4 27 Sty 2005 09:10
    Hirek2
    Poziom 25  

Sprawdź czy nie masz ustawione na tuner 3010.

0
  • #5 28 Sty 2005 08:28
    NOONE
    Poziom 2  

Niestety nic to nie daje. Sprawdziłem wszystkie prędkości. Komputer normalnie łączy się z tunerem a loadera nie wysyła. Wszedłem nawet w Menu serwisowe za pomocą Hterminala. Wszystko chodzi. Robiłem testy. Jest OK. Skasowałem nawet FLASH-a. I dalej nie moga załadować loadera spod DSXFlasha.

0
  • #6 28 Sty 2005 08:44
    MIREK54
    Poziom 26  

Coś sie namieszało w oprogramowanieu tunera.W moim wypadku pomogło załadowanie orginalnego softu z nieba (podłączyć pod HB i w trakcie trwania napisu INIT na wyswietlaczu wcisnąć stand by-góra-dół-stand by) pojawi się napis LOAD i poczekać aż pojawi się godzina.Po załadowaniu org. softu próbować wgrywać wszystko ponownie DSXFlash.Mowią że te tunery są nie do uwalenia!!. Możesz mu przesłać zdjęcie teściwej i też przyjmie - gorzej jak nie możesz nic wysłać(wtedy uwalony jest MAX232).

0
  • #7 29 Sty 2005 11:17
    NOONE
    Poziom 2  

Faktycznie PHILIPS 6010 jest nie do zdarcia. Załadował się soft z nieba. A potem już wszystko działało. Dziekuję i pozdrawiam.

0
  Szukaj w 5mln produktów