Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Obciążalność prądowa - Styki przekaźnika uniemożliwiającego unieruchomienie

23 Wrz 2012 09:55 1278 5
  • Poziom 27  
    Pewnie gdzieś już jest to opisane, ale jakoś nie mogę tego pozbierać do kupy.
    Panowie, podajcie mi przybliżone wartości prądów płynących w obwodach cewki zapłonowej, pompy paliwa, rozrusznika dla samochodów z silnikiem diesla.
    Chodzi mi o obwody wykorzystywane do włączenia układu immobilisera.
    Tak przy okazji powiedzcie jeszcze jakie układy rozruchu samochodu są najczęściej blokowane przez immobilisery montowane fabrycznie.

Reg. 3.1.15. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis.
    Mod.[CameR]
  • Użytkownik obserwowany
    irkor napisał:
    obwodach cewki zapłonowej, pompy paliwa, rozrusznika dla samochodów z silnikiem diesla.

Coś chyba ci się pomyliło :)
  • Poziom 27  
    No oczywiście, że przy silniku diesla nie może być mowy o cewce zapłonowej, wystarcziło dodać słowo i benzynowym, ale nie w tym rzecz.
    Wiadomo, że chodzi mi o obciążalności prądową przekaźnika autoalarmu odcinającego cewkę zapłonową, pompę paliwa lub rozrusznik. Nie jestem elektrykiem samochodowym, a moja specjalizacja to alarmy w obiektach, a nie samochodach.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    Dziękuję norbert.s., informacja na tą chwilę jest wystarczająca.
    Tytuł mojego wpisu nie zawiera marki, ani modelu samochodu, gdyż nie dotyczy konkretnego modelu ani marki. Informacje te potrzebuję do opracowywanego właśnie w tej chwili skryptu na temat zasad stosowanych unieruchamiaczy wg PN-IEC 839-10-1.