Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet z wbudowanym GPS - co wybrać?

23 Wrz 2012 22:25 4002 2
  • Poziom 12  
    Chciałbym zakupić tablet, który miałby navi.
    Który z tych tabletów możecie mi polecić, ewentualnie jakie programy do nich wgrać żeby całość ładnie chodziła, bo GPS w telefonie często jest nieciekawy.
    Wejście na SIM się przyda bo zakładam rozmowy i sms przez niego. Takie pytanie, czy jeśli kupię pakiet internetowy to czy on będzie działać (tablet będzie mógł z niego korzystać)?

Link
    Link
    Link
    Link
  • Poziom 2  
    Ja jestem za tabletem Huawei. Obecnie prawie wszyscy operatorzy mobilnego internetu proponują modemy 2G 3G oraz 4G ( technologia LTE) firmy Huawei. Praktycznie producent ten zdominował rynek modemów mobilnego internetu. Proponowany tablet ma wbudowany modem 3 G w technologii HSDPA: do 7,2 Mbits HSUPA: do 5,76 Mbits co na dzień dzisiejszy jest jeszcze nowoczesnym rozwiazaniem. Modemy LTE rzadko można spotkać w laptopach czy tabletach. Poza tym zasięg techologi LTE ogranicza się praktycznie do centrów dużych aglomeracji miejskich.
  • Poziom 14  
    Ja też mam problem :/

Jaki Tablet z nawigacją ,a może jednak Nawigacje z wifi z Windowsem CE ?

Telefon odpada długo łapie zasięg GPS, a jak są dobre np HTC 2 to pod Windowsem Mobile odpada. Dobrze działa tam chyba tylko Auto mapa a auto-mapa po Polsce .

Nie jestem przekonany do Androida nowa platforma nawigacja dopiero się buduje Auto-mapa w miarę chodzi i tyle nie jest to dobra dla mnie platforma do nawigacji Chciałbym najlepiej Tablet z Windowsem CE żeby sobie zawsze wgrać co chce po europie . Jest jakiś tablet taki który polecacie ?? Widziałem z dwoma systemami ale chyba kiepsko to chodzi :/

Więc co wybrać fajnie jak miałby czytnik kart telefonu, ale to nie niejest tak istotne. WiFi musi mieć. zależ mi bardziej na nawigacji ,ale chce mieć trzech urządzeń(telefonu ,nawigacji tablet) Mogę wydać 1000 zl o to moje propozycje

-X10 MID
    -Goclever Tab T76 z Androidem ciekawy ale czy ta nawigacja dobrze chodzi po europie?

Proszę o wasze propozycje bo już mnie głowa boli :)tyle tego jest ,ale wszędzie ten Android może sie skusze na ten system, ale niech ktos mnie przekona ze nawigacja działa tam świetnie po całej Europie to biorę i czy ten system wyprzedzi CE

No chyba że kupie Navi Mio jakiś model używany i dobry telefon pod androidem
    Aktualnie mam N5 8gb