Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ZELMER MAGNAT - Przerywa przewód zasilający - jak rozebrać obudowę?

lesar 24 Sep 2012 14:57 5913 3
    lesar
    Level 10  
    Jak rozebrać obudowę odkurzacza ZELMER MAGNAT. Prawdopodobnie nie styka przewód zasilający, bo przerywa w zależności jak poruszę nim na zwijaczu. Chcę wymienić przewód, albo go poprawić przy silniku. Wykręciłem śruby i nie wiem jak się dostać dalej
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Gosia12072
    Level 12  
    Witam jeśli odkręciłeś wszystkie śrubki to z tyłu od strony filtra wylotowego są zaczepy,musisz mocno pociągnąć śrubokrętem,który włożysz w otwory i nad tylnymi kołami są małe zaczepy podważ tylko obudowę

Dodano po 2 [minuty]:

jak się już dostaniesz do zwijacza to uważaj bo jest on plastikowy łatwo niechcący go połamać . Sprawdź przewody wychodzące ze zwijacza często urywają się ze ślizgaczy.
    artfik
    Level 25  
    Witam ile tych śrub odkręciłeś?Pod filtrem wylotowym 2 z gory pod klapką na ssawki 2 i pod pokrywą worka 2.pożniej trzeba podważyć pokrywę nad kółkami z tyłu pod przewodem jest dziurka i tam jest zaczep.Ze złożeniem to też mały problem przewody są krótkie i wszystko ciężko złożyc
    Gosia12072
    Level 12  
    Witam, właśnie składałam taki jest bardzo łatwe wystarczy tylko dobrze ułożyć zwijacz w prowadnice i jeśli jest potencjometr prędkości to ustawić go na któryś z końców łącznie z suwakiem. WYstarczy wtedy docisnąć pokrywę isama wskoczy na zaczepy.