Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ZELMER MAGNAT - Przerywa przewód zasilający - jak rozebrać obudowę?

lesar 24 Wrz 2012 14:57 4185 3
  • #1 24 Wrz 2012 14:57
    lesar
    Poziom 9  

Jak rozebrać obudowę odkurzacza ZELMER MAGNAT. Prawdopodobnie nie styka przewód zasilający, bo przerywa w zależności jak poruszę nim na zwijaczu. Chcę wymienić przewód, albo go poprawić przy silniku. Wykręciłem śruby i nie wiem jak się dostać dalej

3 3
  • #2 25 Wrz 2012 12:35
    Gosia12072
    Poziom 12  

Witam jeśli odkręciłeś wszystkie śrubki to z tyłu od strony filtra wylotowego są zaczepy,musisz mocno pociągnąć śrubokrętem,który włożysz w otwory i nad tylnymi kołami są małe zaczepy podważ tylko obudowę

Dodano po 2 [minuty]:

jak się już dostaniesz do zwijacza to uważaj bo jest on plastikowy łatwo niechcący go połamać . Sprawdź przewody wychodzące ze zwijacza często urywają się ze ślizgaczy.

3
  • #3 25 Wrz 2012 20:59
    artfik
    Poziom 23  

Witam ile tych śrub odkręciłeś?Pod filtrem wylotowym 2 z gory pod klapką na ssawki 2 i pod pokrywą worka 2.pożniej trzeba podważyć pokrywę nad kółkami z tyłu pod przewodem jest dziurka i tam jest zaczep.Ze złożeniem to też mały problem przewody są krótkie i wszystko ciężko złożyc

2
  • #4 26 Wrz 2012 15:05
    Gosia12072
    Poziom 12  

Witam, właśnie składałam taki jest bardzo łatwe wystarczy tylko dobrze ułożyć zwijacz w prowadnice i jeśli jest potencjometr prędkości to ustawić go na któryś z końców łącznie z suwakiem. WYstarczy wtedy docisnąć pokrywę isama wskoczy na zaczepy.

0