Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zanalizowanie podłączenia przewodów w zapłonniku HPS 150W

ziarko1230 24 Sep 2012 18:36 2640 7
    ziarko1230
    Level 9  
    Prosze o analize podłączenia przewodów, nie chcę świecić wcześniej działało. Elektryk powiedział że wszystko jest dobrze i że to wina lampy, lampa natomiast jest sprawna w 100%. Zamieszczam dwa zdjęcia
    Brązowy - faza, zielono-żołty - masa, niebieski - zero
    Zanalizowanie podłączenia przewodów w zapłonniku HPS 150W Zanalizowanie podłączenia przewodów w zapłonniku HPS 150W
    User removed account
    Level 1  
    ziarko1230
    Level 9  
    Bezpiecznik jest wporządku, prąd do oprawki dochodzi, zmieniłem też brązowy z niebieskim. Wygląda to na jakiś problem z zapłonnikiem ponieważ nie buczy, są tam 3 wyjścia 230,240,250V sprawdzałem do 230 i też nic. Czy można coś jeszcze z tym zrobić? Dodam że do momentu kiedy stłukłem żarowkę zapłonnik działał, później leżał w piwnicy, kupiłem nową żarówkę która jest w 100% sprawna i nie świeci. Nie wiem co miało się zepsuć w tym zapłonniku, natomiast pamiętam że kable od wtyczki podłączone były tylko dwa.
    User removed account
    Level 1  
    ziarko1230
    Level 9  
    Zrobiłem zdjęcię opakowania lampy na którym jest wszystko napisanę, i zdjęcię zapłonnika niestety nie widocznę więc napisałem wszystkie danę na kartce. Na obudowie od zasilacza piszę też Voltage 220-240V i Frequency - 50Hz. Na kartce gdzie jest schemat jest odpowiedno : N,LA,D i ZRM.
    User removed account
    Level 1  
    ziarko1230
    Level 9  
    Faktycznię wcześniej miałem lampę SON, czy jest możliwość dokupienia tego zapłonnika? Jeśli tak to jaki zapłonnik muszę kupić?
    User removed account
    Level 1