Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Lenovo 3000 S200 sterowniki

Remeknapr 25 Wrz 2012 13:55 1332 7
  • #1 25 Wrz 2012 13:55
    Remeknapr
    Poziom 33  

Witam

Proszę o pomoc w wyszukaniu właściwych sterowników do sysemu Windows XP Prof dla laptopa Lenovo 3000 S200. Pobrałem ze strony producenta, ale nie pasują. Zależy mi przede wszystkim na sterowniku karty sieciowej.

Pozdrawiam

0 7
  • #2 25 Wrz 2012 14:25
    CNS
    Poziom 9  

A próbowałeś EVEREST - em/ AIDA ?? Lub czymś w podobie ...
    W menadżerze urządzeń masz identyfikator urzadzenia ... może po tym spróbuj znaleźć na jakich chipie jest LAN ??

0
  • #3 25 Wrz 2012 14:54
    Remeknapr
    Poziom 33  

CNS napisał:
    A próbowałeś EVEREST - em/ AIDA ??

W załączniku jest podany zrzut z Everesta. Oczywiście jest to część dotycząca nazw kart zainstalowanych w sprzęcie.

0
  • #5 27 Wrz 2012 15:32
    Remeknapr
    Poziom 33  

DriverMSG napisał:

Dzięki za link. Sterowniki odnalazłem. Co prawda jeszcze nie wszystkie, ale audio, grafika i sieć działają. Do Ethernetu wgrałem znaleziony sterownik i działa. Jest LAN i internet. Jednak we właściwościach "Moje połączenia sieciowe/połączenie lokalne" nie pojawia się okno z zainstalowanymi składnikami i możliwością wpisania adresów - swojego, bramy i DNS. Tak ma być?

0
  • #7 27 Wrz 2012 17:02
    Remeknapr
    Poziom 33  

DriverMSG napisał:
    Powinno być w właściwościach połączenia (ikonka obok zegarka)

Wszystko się zgadza. Tak mam na swoim blaszaku. A na laptopie ta sama procedura nie wyświetla tego okna. Teraz tego nie sprawdzę dokładniej, bo to nie mój sprzęt, a właściciel pojechał z nim w delegację. Jeśli pozwolisz to odswieżę temat za ok miesiąc. Chyba, że nie będzie zgłaszał problemów.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

0
  • #8 15 Sty 2013 03:13
    Remeknapr
    Poziom 33  

Odświeżam wreszcie temat. Właściciel laptopa zgłosił się z niedziałającym Wi-Fi. Okazało się, że sterowniki sieci były niewłaściwe, chociaż pobrane ze strony producenta. Do LAN były trzy i tak samo do Wi-Fi. Metodą prób i błędów ładowałem kolejne aż wreszcie ":zaskoczyło". Okno konfiguracji sieci sie pojawiło i Wi-Fi działa. W związku z tym zamykam temat dziękując za podpowiedzi kolegów.

0