Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE Xperia mini pro - ładuje tylko wtedy, kiedy jest rozładowana

25 Wrz 2012 18:18 1461 11
 • Poziom 7  
  Cześć,

  tak więc posiadam ów telefonik. Miałem drobny problem z gniazdem a, że gwarancję odrzucili to nie chcąc tracić czasu na bawienie się z rzecznikami dałęm telefon do serwisu aby wymienili mi to gniazdo - dziś wszystko odebrałem, widać, że gniazdo zostało wymienione, ale jest dokładnie to samo co wcześniej - świeci dioda przez ok. 3 sek i tyle - nic się więcej nie dzieje, jakieś rady? :] Być może się myliłem i to nie jest wina gniazda? Oczywiście jutro idę do nich wyjaśnić sprawę, ale może tutaj otrzymam wcześniej pomoc. ;d
 • Poziom 37  
  Albo sprawdź na przewodzie USB czy komunikuje się z komputerem.
 • Poziom 7  
  @2Up
  Próbowałem na trzech - na każdej to samo.

  @Up
  Też próbowałem i nic. :/
 • Poziom 11  
  w pierwszych dniach po zakupie też mi czasem nie ładował się, musiałem kilka razy podpinać by załapał. Sam się naprawił , teraz od razu ładuje
 • Poziom 7  
  Z tym, ze telefon mam rok, a tak mi się dzieje od samego początku. ;d

  Aha - zapomniałem dodać. 3x odpalił mi się ekran z napisem Sony Ericsson po czym bezruch i siadał od nowa. :]
 • Poziom 37  
  Komputer wykrywa telefon po usb? na 99% nie :D
  skoro nie to zle wymienili port usb i nie ma polaczenia z szyna danych :D
 • Poziom 7  
  Okey, telefon z komisu odebrałem - pokazali, ładuje. Biorę go do domu w tym czasie się zdążył rozładować, bo baterii mi tam tylko kapke dali. Podłączam do ładowarki i... Znowu to samo, inna - dalej to samo, jeszcze inna - finał znany. :D No coś mnie strzeli zaraz, a ładowarki wiem, że są sprawne - ładują nimi telefony posiadacze innych xperii. :< Tylko an chwile wyskoczył ekran Sony Ericsson, dioda czerwona się świeciła i ikona ładowania niby działała, ale tak może przez 3-5min i się skończyło.
 • Poziom 7  
  Nie, ale wiem, ze ładowarki z których próbowałem go naładować działają bo używają ich inni członkowie rodziny. Po ponownym oddaniu tel do komisu stwierdzili, że to musi być wina czegoś innego tak więc temat można zamknąć.
 • Poziom 7  
  Okey, telefon znowu wziąłem z komisu - w cenie wymienili jeszcze układ ładowania. No i teraz mam tak jak na samym początku, kiedy odebrałem telefon z salonu: Ładuje się tylko i wyłącznie w momencie gdy rozładuje go całkowicie, jak jest naładowany np. W połowie i chce go trochę podładować, to nawet nie mam o czym myśleć.

  Nazwę tematu zmieniłem adekwatnie do problemu. ;d
 • Poziom 41  
  A sprawdzałeś na innej baterii? Może ją masz uszkodzoną.