Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE Xperia mini pro - ładuje tylko wtedy, kiedy jest rozładowana

25 Wrz 2012 18:18 1461 11
  • Poziom 7  
    Cześć,

tak więc posiadam ów telefonik. Miałem drobny problem z gniazdem a, że gwarancję odrzucili to nie chcąc tracić czasu na bawienie się z rzecznikami dałęm telefon do serwisu aby wymienili mi to gniazdo - dziś wszystko odebrałem, widać, że gniazdo zostało wymienione, ale jest dokładnie to samo co wcześniej - świeci dioda przez ok. 3 sek i tyle - nic się więcej nie dzieje, jakieś rady? :] Być może się myliłem i to nie jest wina gniazda? Oczywiście jutro idę do nich wyjaśnić sprawę, ale może tutaj otrzymam wcześniej pomoc. ;d
  • Poziom 37  
    Albo sprawdź na przewodzie USB czy komunikuje się z komputerem.
  • Poziom 7  
    @2Up
    Próbowałem na trzech - na każdej to samo.

@Up
    Też próbowałem i nic. :/
  • Poziom 11  
    w pierwszych dniach po zakupie też mi czasem nie ładował się, musiałem kilka razy podpinać by załapał. Sam się naprawił , teraz od razu ładuje
  • Poziom 7  
    Z tym, ze telefon mam rok, a tak mi się dzieje od samego początku. ;d

Aha - zapomniałem dodać. 3x odpalił mi się ekran z napisem Sony Ericsson po czym bezruch i siadał od nowa. :]
  • Poziom 37  
    Komputer wykrywa telefon po usb? na 99% nie :D
    skoro nie to zle wymienili port usb i nie ma polaczenia z szyna danych :D
  • Poziom 7  
    Okey, telefon z komisu odebrałem - pokazali, ładuje. Biorę go do domu w tym czasie się zdążył rozładować, bo baterii mi tam tylko kapke dali. Podłączam do ładowarki i... Znowu to samo, inna - dalej to samo, jeszcze inna - finał znany. :D No coś mnie strzeli zaraz, a ładowarki wiem, że są sprawne - ładują nimi telefony posiadacze innych xperii. :< Tylko an chwile wyskoczył ekran Sony Ericsson, dioda czerwona się świeciła i ikona ładowania niby działała, ale tak może przez 3-5min i się skończyło.
  • Poziom 7  
    Nie, ale wiem, ze ładowarki z których próbowałem go naładować działają bo używają ich inni członkowie rodziny. Po ponownym oddaniu tel do komisu stwierdzili, że to musi być wina czegoś innego tak więc temat można zamknąć.
  • Poziom 7  
    Okey, telefon znowu wziąłem z komisu - w cenie wymienili jeszcze układ ładowania. No i teraz mam tak jak na samym początku, kiedy odebrałem telefon z salonu: Ładuje się tylko i wyłącznie w momencie gdy rozładuje go całkowicie, jak jest naładowany np. W połowie i chce go trochę podładować, to nawet nie mam o czym myśleć.

Nazwę tematu zmieniłem adekwatnie do problemu. ;d
  • Poziom 41  
    A sprawdzałeś na innej baterii? Może ją masz uszkodzoną.