Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Lifebook C1110D - instalacja Windows XP, BSODy

25 Wrz 2012 22:12 1539 5
  • Poziom 33  
    Witam szanownych
    Otóż po przekopaniu internetu i wyczerpaniu własnej inwencji twórczej zwracam się do Was. Posiadam leciwego laptopa Fujitsu Siemens C1110D. Parametry:

Częstotliwość procesora 1.3 GHz
    Wielkość pamięci graficznej 64 MB
    Chipset Intel 852GM
    Rodzaj pamięci PC2100 SO-DIMM 200pin (DDR266)
    Wielkość pamięci 512 MB
    Hard disk 60 GB
    Seria procesorów Intel Pentium M
    Karta graficzna Intel GMA 950

Komputer stworzony pod Win XP professional. Pewnego dnia coś mnie tknęło i zainstalowałem UBUNTU. Po pewnym czasie korzystania postanowiłem wrócić na XP. I tu zaczynają się problemy. Pierwszy do OBSM acpi.sys, udało mi się już go obejść. Pojawił się drugi a mianowicie BAD_POOL_CALLER. I tu zwracam się z prośbą do Was. Macie może pomysł jak to obejść?
  • Poziom 32  
    Uruchom komputer z płyty i spróbuj komendę chkdsk /r
    Jeśli partycje były poprzednio EXT4 spróbuj usunąć ją bootowalnym Gparted i stworzyć partycję NTFS zamiast niej.
  • Poziom 33  
    W którym miejscu mogę wpisać tą komendę chkdsk/r? Przyznam że tego nie wiem.
  • Poziom 33  
    Do konsoli nie mogę wejść zamiast menu wyboru instalatora włącza się BSOD. Spróbuję GParted usunąć partycję linuxa i może to pomoże.
  • Poziom 33  
    Przeleciałem gparted, usunąłem partycję linuxa. Windows zainstalował się po kilku próbach. Konsola też nie chciała odpalić. Jedyny problem mam z wi fi ale to już na inne forum. Dzięki! :)