Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowany telefon siemens c60 po sciągnięciu simlocka.

27 Sty 2005 13:02 1089 4
  • Poziom 10  
    Może ktoś wie co należy zrobić aby siemensik c 60 odzyskał dawną świetność??
    A dokładnie: kupiłem fonik na aukcji, działał cacy , gdy zdjęto simlock (w serwisie) po kilku dniach nie wykrtywa mi żadnej sieci. Gdy wybieram jakiś numer wyskakuje mi APARAT ZABLOKOWANY. Nieraz mogę się połączyć z numerem alarmowym ale nie zawsze. próbowałem karty sim wszystkich operatorów i tylko może 2 razy się zalogował w sieci ale na kilka sekund. Obawiam się że wcześniejszy użytkownik zgodnie z nowym prawem zablokował IMEI (tylko to mi przychodzi do głowy). Zmieniłem soft na v26 (full flash, eeprom i bootcore), ale jest to samo. czy da się zmienić IMEI na nowy??? a może to zupełnie coś innego?? W serwisie nie wiedzą co jest grane :((
    Jeśli ktoś z was wie to proszę o pomoc.
    P.S. Nie jestem złodziejem i nie ukradłem go tak jak twierdzili na innych forach. A z klientem co od niego kupiłem nie mam kontaktu (fakt ten zgłosiłem na aukcji u operatora).
    dzięki z góry
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Czy to wina blokady fona okaże się po zmianie imei Freia v18 poradzi sobie z numerkiem a może bardziej przyziemna usterka np styki anteny
    Powodzenia
  • Poziom 10  
    może ktoś mi wytłumaczyć, jak za pomocą frei v18 zmienić IMEI??? próbowałem ale oryginalny imei zostaje, a fon brzęczy i się nie włącza, dopiero potym jak ustawię oryginalny imei.
  • Poziom 12  
    Nie sądzę, żeby taraz ktoś Ci to wytłumaczył bo zgodnie z nowym prawem jest to nie legalne.
  • Poziom 10  
    Może ktoś się jednak zlituje :sm1: