Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myszka Logitech MX 1100 pytanie o baterie

26 Wrz 2012 11:48 1341 5
  • Poziom 21  
    Witam.Mam następujące pytanie.Zakupiłem myszkę Logitech MX 1100 i mam 2 pytania.Otóż pierwsze na filmikach na you tube ta myszka ma 2 akumulatorki u mnie jest miejsce na tylko 1....A drugie pytanie wskażnik naładowania baterii zapala sie na chwilę jak włącze myszką po czym gaśnie....Czy on nie powinien się świecic cały czas?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator - Komputery Serwis
    maniek6600 napisał:
    myszka ma 2 akumulatorki u mnie jest miejsce na tylko 1...

Witaj. To bardziej stwierdzenie niż pytanie. Producent mógł zmienić formę zasilania. Jeśli działa, to chyba nie jest problem?

maniek6600 napisał:
    A drugie pytanie wskażnik naładowania baterii zapala sie na chwilę jak włącze myszką po czym gaśnie....Czy on nie powinien się świecic cały czas?

Co na ten temat mówi instrukcja obsługi? Moim zdaniem to byłoby logiczne zachowanie takiego wskaźnika. Po co wyczerpywać baterię na świecenie lampką (i przy okazji wkurzać). Lepiej zaświecić wskaźnik jak bateria będzie słaba.
  • Poziom 21  
    NIestety nie mam instrukcji obsługi a w angielskiej nie ma o tym ani słowa....A jeśli chodzi o baterie to nie rozumiem na każdym filmiku ,w każdym poscie jest info o 2 bateriach..
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    MX1100R ma jeden paluszek AA bo można ją ładować przez kabel USB

Myszki bez wejścia usb są od zestawów z klawiaturą.
  • Poziom 21  
    Ale bardzo mało wiadomośći w necie o tej myszce....Czym ona się rózni od MX1100 ???

A jak z tym wskażnikiem baterii ??? Powinien Swiecić gdy myszka jest używana czy nie? W instrukcji pisze że jeśli bateria jest naładowana powinna świecic non stop a u mnie załącza się tylko jak poruszam myszką po dłuższym nieużytkowaniu
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    Wszystko u ciebie jest Ok. Jak włączasz myszkę wskaźnik się zapala na zielono. Jak chwilę myszka jest w bezruchu, i ją ruszysz też zapala się wskaźnik na kilka sekund. Jednak jak bateria jest słaba to wskaźnik cały czas miga na czerwono.