Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagrywanie z sieci radiowej Trójki

27 Sty 2005 13:38 2029 10
  • Poziom 13  
    Przejrzałem posty ale kłopot został. Chciałbym nagrywać z netu na dysk radiową "Trójkę" a właściwie wybrane audycje. Winamp z wtyczką nagrywa, ale "Trójki" nie mogę w nim uruchomić, przy wejściu na stonę radia włącza się Windows Media Player i dalej nie wiem jak to rozwiązać.... moze ktoś pomoże? Dzięki i pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    Myślałem że to będzie prostsze. W każdym razie - dziękuję Kolobos. Będę próbował.
  • Spec od komputerów
    Pewnie jest do tego jakis program i mozna to zrobic jakos prosto, ale ja go nie znam ;-)
    Moze ktos inny jeszcze sie wypowie i podpowie Ci czego mozna uzyc :-)
  • Poziom 26  
    Kolobos napisał:
    Pewnie jest do tego jakis program i mozna to zrobic jakos prosto, ale ja go nie znam ;-)
    Moze ktos inny jeszcze się wypowie i podpowie Ci czego mozna uzyc :-)

Jest. Nazywa się Web Stream Recorder Pro V1.0. Nie jest darmowy, ale potrafi zgrywać zarówno wizję jak i fonię ze strumieni.
    Załączniki:
  • Poziom 13  
    zainstalowałem, ale ciągle wywala "wykonał nieprawidłową operację" i tyle...
  • Poziom 26  
    macsmial napisał:
    zainstalowałem, ale ciągle wywala "wykonał nieprawidłową operację" i tyle...

To dziwne, u mnie chodzi jak ulał ... a korzystam z tej samej kopii ...
  • Poziom 31  
    gdy wybierzesz jako zrodlo nagrywania w programie nagrywajacym wave/mp3 badz master(zaleznie jaka masz karte) to powinno sie to dac nagrac windowsowym rekorderem nawet
    ja tak robilem na live!
  • Poziom 13  
    Zainstalowałem Alive WMA MP3 Recorder i działa super, wystarczy wybrać źródło dźwięku. Nagrywa wszystko co słychać w głośnikach. Polecam. Dzięki za pomoc, pozdrawiam serdecznie!