Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z pocztą na serwerze www.tlen.pl

27 Sty 2005 14:43 6455 4
  • Poziom 12  
    Czy ktoś z Was ma może też problemy z pocztą na tlenie?
    Czasami jest problem z połączeniem z serwerem (korzystam z klienta pocztowego, jest wszytsko dobrze skonfigurowane).
    Wiadmości do mnie dochodzą z duzym opóźnieniem, nawet jeśli jest to krótki text w wiadomości.

Ma może ktoś jeszcze takie problemy.
    Na jakim serwerze warto założyć konto pocztowe? Mam na myśli serwery bezpłatne.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    No to widzę że nie tylko ja mam problem z pocztą na tlenie.Od pewnego czasu,coś się z nią dziwnego dzieje,mam nawet problemy z wysyłaniem maili,używam Outlook Express 6 ,ale skonfigurowanego zgodnie z zaleceniami portalu tlen.Może to jakies problemy po ich stronie?

A co do skrzynek na innych serwerach to całkiem dobrze spisuje mi sie skrzynka na onecie,nie mam z nią problemów,a po powiększeniu jej rozmiarów i wielkości pojedynczej wiadomości to już moim skoromnym zdaniem dorówniuje w pełni skrzynkom założonym na tlenie.

Pozdrawiam :)
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    U mnie tlen działa jak brzytwa, emaile przychodzą czasemi nawet w ciągu sekund od wysłania z innych serwerów. Także wysyłanie chodzi bezbłednie.
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    pcxelja napisał:
    Czy ktoś z Was ma może też problemy z pocztą na tlenie?
    Czasami jest problem z połączeniem z serwerem (korzystam z klienta pocztowego, jest wszytsko dobrze skonfigurowane).
    Wiadmości do mnie dochodzą z duzym opóźnieniem, nawet jeśli jest to krótki text w wiadomości.

Ma może ktoś jeszcze takie problemy.
    Na jakim serwerze warto założyć konto pocztowe? Mam na myśli serwery bezpłatne.

Wirtualna Polska jako chyba jedyna z darmowych serwerów ma najlepiej ocenianą szybkość działania i najlepiej (bezsprzecznie) odfiltrowane wiadomości pod kątem spamu.
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Z tego co zauważyłem to ostatnio często się sypią certyfikaty na o2. Używam programu The Bat a on bez ważnego certyfikatu od strony serwera ani nie pobierze ani nie wyśle poczty. Ostatnio często widywałem komunikaty o nieważnym certyfikacie i musiałem wysyłać pocztę ze strony. To może być powodem nieprawidłowego działania innych klientów poczty. A co do opóźnionego przychodzenia to więcej zależy od obciążenia łącz i serwerów pośredniczących niż od samego o2. Listy raz przychodzą natychmiast a raz po kilku godzinach ja to uważam za normę.