Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna II. - Karta do samochodu rozładowuje baterie.

Bienkovic 27 Wrz 2012 12:26 6561 5
  • #1 27 Wrz 2012 12:26
    Bienkovic
    Poziom 2  

Witam!
    Mam problem razem z kartą. Kupiłem nową baterie i zamykanie/otwieranie działało elegancko ale tylko przez 1 dzień. Rozmawiałem z kolegą i on mówi że jemu bateria w pilocie trzyma minimum rok, a mi trzyma nowa bateria tak krótko, po włożeniu nowej jest to samo jeden dzień i musze kupować nową... ktoś wie o co chodzi? nie znam sie za bardzo na elektryce więc licze na waszą pomoc.
    dodam jeszcze fotke jak wygląda rozpołowiona karta.

Renault Laguna II. - Karta do samochodu rozładowuje baterie. Renault Laguna II. - Karta do samochodu rozładowuje baterie. Renault Laguna II. - Karta do samochodu rozładowuje baterie. Renault Laguna II. - Karta do samochodu rozładowuje baterie.

0 5
  • #2 27 Wrz 2012 18:44
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  

Oczywiście CR1620.
    Zdjęcie wyjątkowo ''ostre''.

0
  • #3 27 Wrz 2012 21:31
    Bienkovic
    Poziom 2  

robiłem telefonem więc jakość do dupy :) nie mam pomysłu jak to zrobić, ani pieniedzy na nową karte...

0
  • #4 28 Wrz 2012 06:48
    emeryt2
    Poziom 42  

Jeżeli nie znasz się na elektryce , tym samym na elektronice , daj te kartę najbliższemu w okolicy elektronikowi / nawet do warsztatu RTV/ , zmierzy pobór prądu i na pewno znajdzie usterkę.

0
  • #5 30 Wrz 2012 15:31
    Nieznajomyd2
    Poziom 2  

nie wiem czy tu mozna wkleic nr tel. kolesia, ktory zajmuje sie kartami. koszt naprawy mojej ok 50 zl byl + przesylka w 2 strony ok 10 zl. nie dzialaly przyciski. jak cos to pisz prv

jurekk55 napisał:
    To nie przyciski

to bylo u mnie i podalem dla przykladu

1