Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Xsara 2 1.4 - Brak połączenia z sterownikiem poduszek Autoliv

Albus 27 Sep 2012 22:50 2424 4
    Albus
    Level 21  
    Witam, auto jak w temacie Xsara 2, 2002r. , Auto jest po wystrzale poduszki bocznej , poduszka założona druga/. Po podłączeniu Lexią wyszukuje i łączy się ze sterownikami oprócz sterownika poduszek, sterownik Autoliv 600 23 75 00 , 9646469080 AF, 4 poduszki , sprawdzałem zasilanie do sterownika dochodzi. Wg mnie powinien się połączyć , wiadomo wyświetlić informacje o wypadku, a tu brak dialogu z sterownikiem. Co może być przyczyną???
    Albus
    Level 21  
    Ponawiam prośbę, może ktoś podpowie gdzie szukać przyczyny?

Zasilanie , masa dochodzi do sterownika, wg schematu sterownik poduszek połączony jest z bsi, sprawdzałem kable są ok, dodatkowo na schemacie widnieje moduł "column steering" i tego jeszcze nie sprawdzałem.

Generalnie kontrolka świeci się cały czas , nie mignie , brak jest dialogu ze sterownikiem , sterownik po naprawie jest już ale nic to nie zmieniło. Auto było lekko uderzone i żadne kable nie były uszkodzone. Proszę o pomoc. dzięki
    pavlo248
    Level 2  
    Witam.
    Doszedłeś już z tym? Co było?
    Mam właśnie podobny problem z tym, że nie auto nie było bite, a stało miesiąc nie odpalane. Wcześniej nie było problemów.
    pavlo248
    Level 2  
    Naprawione. Padł sterownik.