Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SC-CH730 - Podłączenie dekodera do wieży

wedelik 28 Wrz 2012 10:16 1941 3
  • #1 28 Wrz 2012 10:16
    wedelik
    Poziom 8  

Witam serdecznie. Zakupiłem ostatnio dekoder Manta DVBT-02. Jest tam wejście USB dzięki czemu mogę słuchać muzyki z pamięci . Jednak na tv to trochę słabo jest i chcę podłączyć go do wieży. W związku z tym mam pytanie czy takie połączenie jest możliwe? Z tyłu dekodera jest wejście EURO. Na zdjęciu przedstawiam kabelek który znalazłem w garażu. A co do podłączenia to mam też drugi problem. Małe głośniczki też nie chcą grać. Podczas przeprowadzki wtyczki zostały odpięte i nie mogę trafić z ich ponownym podłączeniem. Z tego co tata mi mówi to trzeba coś pilotem ustawić aby te głośniczki działały. Raz już się bawiłem w elektryka i spaliłem wieżę, więc teraz proszę bardzo o fachową pomoc. Pozdrawiam. :D SC-CH730 - Podłączenie dekodera do wieży SC-CH730 - Podłączenie dekodera do wieży SC-CH730 - Podłączenie dekodera do wieży SC-CH730 - Podłączenie dekodera do wieży SC-CH730 - Podłączenie dekodera do wieży SC-CH730 - Podłączenie dekodera do wieży

0 3
  • #3 28 Wrz 2012 14:51
    398216
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 02 Paź 2012 18:05
    wedelik
    Poziom 8  

Niestety ale podłączenia nie działają. Surround też nie działa. W euro są inaczej podłączone kabelki. Przylutować je do innych pinów?

0