Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi Chorus "Blaupun - wejście AUX za mało przycisków ?

28 Wrz 2012 11:37 4782 2
  • Poziom 13  
    Witam, moje radio to "Audi Chorus "Blaupunkt-WERKE GMBH" (7646243380)
    Chciałem do niego dokupić emulator zmieniarki "AUX adapter TRACK67" aby odblokować wejście AUX. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to ma zadziałać. Czy to radio obsluguje zmieniarkę? Obejrzałem je od strony gniazd, wszystkie piny w gnieździe mini ISO są. Teoretycznie więc idzie podłączyć ten emulator i odblokować sobie w ten sposób AUX. Problem tylko jak poźniej to włączyć. Radio nie ma żadnego przycisku "MODE" Wygląda tak Audi Chorus "Blaupun - wejście AUX za mało przycisków ?
    A w opisie aukcji podane są np modele "Concert, Concert 2 / CD / Plus / US, Chorus (oprócz Blaup. M4), Chorus 2,"itd
    Radio "concert" wygląda identycznie(jedno porętło na środku" a jednak ma więcej przycisków w tym "mode"
    Czy ma muszę jakieś zewnętrzne przyciski dodać coś w stylu manetki przy kierownicy?
    Pozdrawiam
    PS wyjąłem to radio i ono ma na obudowie naklejkę z "pinoutem" i tam są piny od zieniarki opisane. To dziwne jakby radio jej nie obsługiwało.
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    Chorus nie posiada zamontowanych wewnątrz elementów do obsługi zmieniarki. Nawet zamiana panela z radia Concert nic nie da, przetestowane. Na elektrodzie jest schemat radia i zaznaczone są różnice pomiędzy radiem chorus a concert.
  • Poziom 13  
    Dziękuję, rozwiązano więc zamykam. Gdyby ktoś wiedział jak dokładnie w tym radiu podpiąć się sygnałem z mp3 do przedwzmacniacza od kaset(radia jeszcze nie rozkręcałem wieć nie wiem co tam na mnie czeka) to byłbym wdzięczny za rady na PW.