Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowy Polsat LTE - Zasięg

28 Wrz 2012 15:29 3087 1
  • Poziom 8  
    Zatem tak - umiarkowano zadowolonym klientem Cyfrowego Polsatu jestem od końca roku 2011. Przez ten czas internet działał jak burza, bezproblemowo (nie wliczając w miarę rzadkiego samoistnego wyłączania się modemu). Ostatnimi czasy znacznie się pogorszyło. Na początku tego okresu (2 - 3 tyg. temu) zaczął się częściej wyłączać, generalnie przy większym wysiłku - stawianie serwera, do tego rozmowa przez internet, zaczął tracić zasięg itp. Potem nastała ciemność - modem absolutnie nie łączył się z czymkolwiek, pokazywał sieć WCDMA i 1 kreskę zasięgu. Kompletnie nic nie dało się zrobić. W końcu postanowiłem podłączyć jakże solidną i wytrzymałą antenę (poszła jedna wtyczka, druga ledwo się trzyma)... I co? Działać działa. Zadowalać nie zadowala. Zrywa połączenie co 15 sekund, lub podczas otworzenia choćby 2 kart naraz w przeglądarce. Doprawdy nie polecam nikomu takich problemów. Antenę podłączyłem przedwczoraj, a zasięg zgubił tydzień temu.
    Mają państwo dla mnie jakieś rady, porady, solucje, linki, informacje? Z góry byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek wartościową odpowiedź.

Od siebie dodam, że odkąd podłączyłem antenę osiągi stale się polepszały - z początkowych 3Mb/s i 400 ms pingu 2 dni temu do 9Mb/s i 40 ms pingu dzisiaj.

Po za tym rzekomo Polsat łączy się z Play i robią coś z nadajnikami...
  • Poziom 2  
    Mam w Krakowie, niestety zasięg blisko centrum beznadziejny, praktycznie nie ma LTE, poza tym jak jest awaria to Cyfrowy Syfiland ma 30 dni na jej usuniecie i wcale sie z tym nie spieszą, można do nich dzwonić codziennie a Panienka na infolinia powtarza mantrę , mamy 30 dni na usuniecie awarii......... jak dla mnie koszmar, mialem internet od wilu dostawców ale ten jest najgorszy