Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem - Myszka A4tech G7-630N

28 Sep 2012 16:57 1887 9
  • Level 8  
    Witam mam Problem z myszką A4tech G7-630N kupiłem ją dzisiaj, i strasznie mi się przycina jak włączam jakaś stronę czy tez program. Nie wiem co mam robić wszystkie tricki z sterownikami "oszczędnością energii" itp. wypróbowałem i nadal to samo i nie wiem czy mam ją dać na gwarancje ponieważ dobrze działa na innym komputerze ( tam jest xp) a na moim jest 7 ultimate x64 parametry komputera:
    AMD athlon(tm) II X2 250 processor 3.00 GHz Ram 4gb karta graficzna geforce 210(słaba bo słaba lepszej nie potrzeba mi) może mieliście taki problem i potraficie go rozwiązać...
  • Level 43  
    Inna myszka działa poprawnie na tym komputerze?
  • Level 8  
    Kasek21 wrote:
    Inna myszka działa poprawnie na tym komputerze?

tak zmieniałem stara Na kabel usb na tą z Nano i tak się zaczęło dziać...
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Przedtem miałeś mysz przewodową, a teraz masz bezprzewodową. Albo masz wysoki poziom zakłóceń albo zbyt niskie napięcie zasilające transceiver. Czy tak się dzieje we wszystkich gniazdach USB?
  • Level 8  
    jankolo wrote:
    Przedtem miałeś mysz przewodową, a teraz masz bezprzewodową. Albo masz wysoki poziom zakłóceń albo zbyt niskie napięcie zasilające transceiver. Czy tak się dzieje we wszystkich gniazdach USB?
    no racja mam Router a pod komputerem stoi subwoofer a co do napięcia to nie mam pojęcia, jak to można sprawdzić?

Edit. tak na każdym porcie, tylnie i przednie...
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Wyłącz suba - sprawdź jak działa mysz. Wyłącz router - sprawdź jak działa mysz. Czy nie możesz czegokolwiek zrobić samodzielnie?
  • Level 8  
    jankolo wrote:
    Wyłącz suba - sprawdź jak działa mysz. Wyłącz router - sprawdź jak działa mysz. Czy nie możesz czegokolwiek zrobić samodzielnie?

Sądzisz, że nie próbowałem? oddam myszkę do sklepu jako wadliwą :) tyle mi pozostaje...
  • Level 8  
    Ok byłem w sklepie, facet ją "ztestował" i u niego chodziła bez zarzutu tak samo jak na innym moim komputerze i laptopie... i dalej nie wiem po czyjej stronie stoi wina...