Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki konwerter żeby wykorzystać monitor VGA jako telewizor?

suraj12 28 Wrz 2012 19:15 4959 5
  • #1 28 Wrz 2012 19:15
    suraj12
    Poziom 8  

Przeglądnąłem wszystkie posty jeśli chodzi o wykorzystanie monitora VGA jako telewizora i tak na prawdę nie znalazłem konkretnej odpowiedzi jaki konwerter bedzie najlepszy, który zapewni obraz i dźwięk?Posiadam monitor lcd Samsung 920N i chcę do niego podłączyć tuner cyfrowy DVBT?Moze ktos juz stosuje podobne rozwiązanie

1 5
  • #5 06 Mar 2013 21:17
    h jaworski
    Poziom 39  

Tylko z tym konwerterem jest mały problem że sygnał z tunera wychodzący a sygnał jaki potrzebuje monitor to 2 całkiem inne sygnały nie każdy monitor sobie poradzi z tym sygnałem a nawet jak sobie poradzi to obraz będzie bardzo kiepski.A dlaczego to są 2 różne sygnały to proszę sobie poczytać jak jest tworzony obraz w tv a jak VGA.

0
  • #6 06 Lis 2013 18:45
    suraj12
    Poziom 8  

Witam,
    wracając do tematu wbrew powyższym wątpliwościom co do wykorzystania monitora lcd jako tv to jest to możliwe, mianowice: konwerter HDMI-VGA za27 zł na allegro
    Adapter Konwerter z HDMI do VGA FV Wwa (3584706236) ,
    konwerter podłączony do monitora a druga strona do wyjscia HDMI w tunerze DVB-t, wystarczyło tylko zmienić rozdzielczość na 720 i hula, dźwięk po podłączeniu do wyjscia audio w tunerze. Nie wiem jak z innymi monitorami ale w moim przypadku jest to Samsung Snycmaster 920n17". Rozwiązanie tanie i najważniejsze - działa

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo