Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Toledo rok 92 Brak ogrzewania tylnej szyby

27 Sty 2005 18:35 2256 5
  • Poziom 2  
    Mam problem tego typu ze od jakiegos czasu nie posiadam ogrzewania tylnej szyby bezpieczniki sa ok,kable tez,a szyba dalej zimna a o tej porze roku przydalo by sie zeby to dzialalo czy ktos mi pomoze???
  • Poziom 27  
    mowisz ze napiecie jest poprawne przy koncu kabli - zaraz przy szybie? sprawdz omomierzem, czy same sciezki oporowe nie sa uszkodzone, chociaz to malo prawdopodobne, ale jest mozliwe, ze ktos "z gory na dol" czyms ta szybe "przecharatal" i poprzerywal wszystkie sciezki...

pozdrawiam
  • Poziom 11  
    na 100 % ktoras z sciezek na szybie jest przerwana najprostszy sposob domowy aby ja naprawic to ogladniecie szyby dokladnie i namirzenie przerwania nastepnie mozna kupic specjalny klej dostepny w sklepach motoryzacyjnych do laczenia takowego przerwania i go skleic :)

powinno pomoc ja mialem podobny problem i pomoglo

a faktycznie bez tego ciezko sie jezdzi :)

powodzenia
  • Poziom 2  
    Witam ja mam podobny problem w moim tolku. Raz szyba mi sie grzeje zanim wyjade z parkingu a raz to przejade z 10 km i dopiero widac cienutkie paski. Nie wiem czym to jest spowodowane. Bezpieczniki ok styli przy szybie wyczyszczone i popryskane preparatem do styków elektrycznych. Chłopaki pomożcie co moze być przyczyna ?? Bo taka jazda bez ogrzewania szyby jest fatalna w tym okresie. Aha jak przyszły mrozy to prawie wcale nie grzeje
  • Moderator - Telefony Stacjonarne
    Częstą przyczyną nie grzania szyby w autach w których jest tylnia szyba w ruchomej klapie ,jest pękniecie przewodów pomiędzy ta klapą a nadwoziem .
    Idą one w takich gumowych osłonkach . nieraz wyglądają na całe ale po pociagnięciu pękają.
  • Poziom 10  
    Mam podobny problem... Bezpieczniki - ok, przewody też :/ jakieś sugestie?