Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kupno kuchenki mikrofalowej

29 Sep 2012 11:14 3687 6
  • Level 18  
    Witam.
    Od jakiegoś czasu też noszę się z zamiarem kupna mikrofali, ale zastanawiam się nad wyborem firmy. Myślałem nad Samsungiem, Zelmerem lub Amica (mam sprzęty tych firm a nie chcę w kuchni większej tzw. "choinki").
    Chciałbym niedrogą (do 250zł), może być bez grila, nie biała, pojemność pow. 20l, sterowanie najlepiej mechaniczne. Co możecie polecić??
    Z góry dziękuję.

PS. Przejrzałem powyższe linki i mam wrażenie, że czasem te rankingi są robione na zlecenie konkretnych firm :|
  • Level 34  
    Masz rację patryk , każdy test jest (wg mnie ) ukierunkowany na konkretnego producenta , jednak z opisu można dowiedzieć się cech danego urządzenia , przeczytajcie o
    Amica AMG20E80G może się spodoba.
  • Level 18  
    Ten model Amica odpada z mojej strony - sterowanie elektroniczne i kolor biały.
  • Level 9  
    Mysle ze tak jak poprzednicy te modele nie sa idealne dobrym rozwiazaniem dla cb bedzie mikro Jak na kuchenkę wyprodukowaną przez firmę nie mającą tradycji w produkcji tego rodzaju kuchenek trzeba przyznać, że wyrób bardzo udany. Działa nie przerwanie do ponad roku. Łatwa u utrzymaniu czystości zarówno wewnątrz jaki i na zewnątrz. Dziwny rodzaj inoksu, bo nie zostaja na nim jakieś wyraźne ślady, a jeśli już to łatwo je usunąć. Funkcja grila spisuje się super, działa bardzo szybko, a jedzenie jest smaczniejsze niż z grila piekarnikowego.