Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba A200 - Jak zrobić formata, gdy występują kłopoty z grzaniem się grafiki?

29 Wrz 2012 15:01 1323 6
  • Poziom 8  
    Witam. Mam taki problem, chciałbym zrobić formata ale mam przegrzaną kartę graficzną (Radeon HD 2600). Owa karta nie sprawia żadnych problemów przy normalnym użytkowaniu gdyż w panelu kontrolnym karty, wszystkie opcje są ustawione na wydajność, a nie jakość. Problem zaczyna się gdy chcę zrobić format, wtedy karta nie ma włączonych sterowników i strasznie się grzeje, a po chwili laptop się wyłącza. Ktoś ma jakiś pomysł jak zrobić format, bo komputer się o to sam prosi. Zaznaczam, że nie mogę wymienić karty bo to za duży wydatek. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
  • Poziom 22  
    Witam. Skoro strasznie się grzeje najlepiej zaczynać od generalnych porządków we wnętrzu tego sprzętu. Nowa pasta i czyszczenie powinny pomóc. Jeśli nie to oddaj go do serwisu. CyberArtee
  • Poziom 8  
    Po zmianie pasty i czyszczeniu było to samo. Serwis i wymiana karty to za duży wydatek i z tego powodu nie wchodzi w grę. Zastanawia mnie pomysł tylko nie wiem czy da się tak zrobić, a mianowicie mój brat posiada taki sam model laptopa i czy dałoby się przełożyć jego kartę graficzną zrobić formata i włożyć starą grafikę? Ewentualnie idąc tą drogą zrobić jakieś podmianki?
  • Spec od komputerów
    Jeżeli dokładnie taki sam model to lepiej dysk przełożyć i zainstalować.
  • Poziom 8  
    Model ten sam tylko, że jest inny procesor, karta graficzna itp. Podczas instalacji nowego windowsa wgrywane są chyba sterowniki na poszczególne podzespoły, więc gdy przełożę dysk i zrobię format jak będzie wyglądała sprawa ze sterownikami?
  • Spec od komputerów
    Nie taki sam laptop tylko podobny. Nie da się przez przełożenie dysków. Usuń przyczynę grzania karty jak pisał poprzednik.
  • Poziom 8  
    Ok, a z zamianą tylko karty graficznej chyba powinno poskutkować.

Czy muszę zakładać inny temat z problemem ze sterownikami do tego laptopa czy mogę pisać tutaj?