Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mam kartę Geovision jakim programem uzyskam zdalny podglad na androidzie?

tok13 30 Wrz 2012 12:09 1917 7
  • #1 30 Wrz 2012 12:09
    tok13
    Poziom 12  

Mam monitoring oparty na karcie GeoVision, w tej chwili uzyskałem zdalny dostęp z komputera poprzez MultiView ale chciałbym także mieć podglad na telefonie z androidem, jaką aplikacją i jak to zrobić?

0 7
  • #3 30 Wrz 2012 15:57
    tok13
    Poziom 12  

próbowałem, ale nie łaczy mi sie, jaki port mam usatwić?

0
  • #4 30 Wrz 2012 19:20
    jpl
    specjalista-kamery przemysłowe

A może zacznij od tego, jaką masz kartę geovision (model), może kiedy ją kupiłeś i jaką masz wersje oprogramowania ? zasintalowaną wtedy bardziej pomożemy.

Wersji geovisiona jest dużo, jak masz starą kartę to może nowy program z nią nie chodzić itp itp.

Ponadto do podglądu komórkowego musisz ustawić przekierowanie portów, Czy próbowałeś się łączyć z komórki w jednej sieci? Tam gdzie jest komputer, podłacz się jak możesz do wifi, wpisz w program IP wewnętrzne i zobaczy czy działa czy nie.

0
  • #5 01 Paź 2012 10:30
    iZabezpieczenia
    Poziom 13  

Czy w adresie serwera podałeś ip lub host razem z portem http po dwukropku?
    Czy typ urządzenia jest zdefiniowany jako serwer czy kamera?
    Czy w komputerze z kartą w zakładce ustawień sieciowych postawiłeś "ptaszek" przy Create JPG/GIF files oraz 3GPP? (mam angielską wersję systemu, po polsku może być nieco inaczej)

0
  • #6 01 Paź 2012 17:39
    tok13
    Poziom 12  

karta jest-gv-1248 oprogramowanie Multicam Surveillance system 8.4 ale nie chodzi nawet po lokalnej sieci, nie wiem jaki port ustawić bo w serwerze GeoHTTP jest port HTTP 80, port poleceń 4550
    port danych 5050 a w komórce mam tylko podać jeden port, ale zresztą po żadnym nbie chodzi

0
  • Pomocny post
    #7 02 Paź 2012 08:08
    iZabezpieczenia
    Poziom 13  

Ok. No to po kolei.

W rejestratorze wchodzisz w zakładkę Network (ikona komputerów spiętych siecią)-Webcam Server. Serwer Web musisz mieć uruchomiony, sygnalizuje to wyświetlona po prawej stronie, na niebieskim panelu ikonka NET. Najlepiej zaznaczyć go w ustawieniach ogólnych (ikonka śrubokręta i młotka), aby startował przy starcie systemu.

Kiedy serwer Web już działa, przechodzisz do zakładki JPG w ustawieniach sieciowych i zaznaczasz Create JPEG/GIF files. Następnie w zakładce Mobile stawiasz ptaszek, aby włączyć tę funkcję. Zatwierdzasz całość klikając OK.

W aplikacji GV-Aview w zakładce NVR/DVR View podajesz nazwę dla Twojego połączenia, adres IP zakończony portem HTTP (xxx.xxx.xxx.xxx:80), Port domyślnie to 8866, ID i hasło. Zapisujesz ustawienia plusikiem.

Przeniesie Cię na główny ekran z listą serwerów, naciskasz na swój i na ikonkę połącz.

AView nie łączy się z rejestratorem, jeśli nie zapiszesz ustawień. Bóg raczy wiedzieć czemu :)

0
  • #8 03 Paź 2012 09:24
    tok13
    Poziom 12  

Dziekuje juz działa

0
  Szukaj w 5mln produktów