Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki bezprzewodowe do TV i PC

Frodo2532 30 Wrz 2012 17:21 8421 6
  • #1 30 Wrz 2012 17:21
    Frodo2532
    Poziom 9  

Witam.
    Potrzebuję kupić słuchawki bezprzewodowe które będą mi służyć do rozmów przez Skypa (a więc z mikrofonem) , a także chciałbym aby można je było używać do TV
    (np do wyjścia słuchawkowego i portu USB?).
    i oglądać telewizję nie przeszkadzając nikomu.
    Kwota jaką chcę na nie przeznaczyć to ok 200-250 zł.
    Byłoby dobrze gdyby akumulatorki w tych słuchawkach były typu AA lub inne standardowe a nie niewymienne (po wyeksploatowaniu).
    Czy mogą Koledzy/Koleżanki coś polecić?
    Pozdrawiam.

Wojtek

PS.Chciałbym także aby był to sprzęt na kilka lat;)

0 6
  • #2 30 Wrz 2012 20:09
    1684985
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 01 Paź 2012 20:51
    Frodo2532
    Poziom 9  

Bez obrazy, ale albo kolega What nie potrafi czytać ze zrozumieniem albo nie jest świadomy po co są takie fora.
    Na allegro jest minimum 100 modeli słuchawek bezprzewodowych które można kupić.
    Ja przed zakupem chce zasięgnąć rady kogoś kto jest użytkownikiem i uważa że model słuchawek który posiada jest dobry, ew jest kiepski.
    Być może znajdzie się ktoś kto miał takie same wymagania jak ja i znalazł coś odpowiedniego.
    Po prostu liczę na opinie posiadaczy sprzętu który mnie interesuje.
    Za zaśmiecanie forum natomiast uważam posty takie jak Kolegi What.
    Podtrzymuję prośbę o opinie.
    Pozdrawiam.

0
  • #5 02 Paź 2012 15:35
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Proszę wypowiadać się wyłącznie na temat!
    Polemiki na PW!

0
  • #6 27 Lut 2013 10:43
    marlowe27
    Poziom 18  

To ja może podłączę sie do tematu bo wbrew pozorom jest on ciekawy. Poszukuje słuchawek bezprzewodowych do oglądania TV, do komputera PC i przede wszystkim do konsoli xbox slim

0
  • #7 01 Wrz 2013 07:56
    baluu1982
    Poziom 9  

Dzień Dobry,

Ja się podłącze do pytania.

Konkretnie planuje zakup telewizora LED 40 cali wraz z słuchawkami radiowymi.

Ale chciałbym abym mógł bez konieczności wyciągania kabla od słuchawek z gniazda 3,5mm przełączać dźwięk albo z głośników TV albo słuchawek??

Czy każdy TV po włożeniu wtyczki 3,5mm do gniazda w TV wyłączy dźwięk w TV i zacznie nadawać do słuchawek? Czy można to jakoś "obejść" tak aby nie było konieczności wyciągania co chwilę wtyczki z TV. Może można dźwiękiem sterować poprzez pilota do TV albo zasilaniem do słuchawek?

Dziękuję.
    Baluu

1
  Szukaj w 5mln produktów