Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Reloop Mixage / Digital Jockey 2

Incognito28 01 Oct 2012 11:57 2484 8
    Incognito28
    Level 2  
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników.

Moi mili mam do was pytanie ponieważ nie jestem 100% pewien kilku rzeczy.Mianowicie chodzi mi tutaj o wersję, wiadomo są wersje IE i CE. Z tego co doczytałem w internecie IE jest skierowana dla użytkowników nie posiadających karty muzycznej i ja takowym użytkownikiem będę, ale czy brak wersji IE będzie mi przeszkadzał w swobodnym graniu w radiu internetowym ? czy ma to tylko związek z odtwarzaniem muzyki przez przez zewnętrzne nagłośnienie, czy również z czymś innym.Proszę o pomoc doświadczone osoby.
    Oraz czy taki mikrofon będzie do radia internetowego wystarczający ?

RELOOP RSM-90 V.2

Nowy dynamiczny mikrofon z wyłącznikiem o charakterystyce kardioidowej (w miejsce popularnego RSM-100)

Pozdrawiam
    tylquita
    Level 13  
    Witam. Brak wbudowanej karty dźwiękowej powoduje, że nie masz odsłuchu na słuchawki, co jest chyba najistotniejsze w graniu ;). Możesz dokupić zewnętrzną kartę ale czy warto hmm nie wydaje mi się. Sam posiadam Digital Jockey 2 ie i chwale sobie :). Ja Ci polecam kupić co najmniej wersję IE. Co do mikrofonu nie miałem styczności więc może niech się ktoś inny wypowie.

Pozdrawiam
    Volt
    Level 26  
    Posiadam DJ2 CE i potrafię zrobić odsłuch, jeśli kartę masz wielokanałową (lub 2 karty) da się wszystko ustawić jak należy.
    tylquita
    Level 13  
    Tylko jaki sens kupować osobno kartę? Skoro i tak jest potrzebna i można mieć wszystko w jednym.
    Volt
    Level 26  
    Bo jest lepszej jakości niż ta w rilupie?
    tylquita
    Level 13  
    Jak jesteś koneserem dźwięku to nie kupujesz kontrolera midi średniej półki. Dla mnie dalej bez sens. Jakość jaką generuje wbudowana karta w DJ2 jest na wystarczającym poziomie, no chyba, że grasz z mp3 128 no to sorry z g.wna bata nie ukręcisz :D.
    Volt
    Level 26  
    Okazyjnie kupiłem tego rilupa (150 zł), kartę miałem wcześniej (maja 44) jak nie miałem rilupa, korzystałem z jej możliwości 4.0.
    Incognito28
    Level 2  
    Witam serdecznie po raz kolejny i odświeżam temat ponieważ sądzę iż umieszczenie tutaj mojego pytania będzie najodpowiedniejszym miejscem, a więc posiadam reloopa IE zakupionego w zeszłym roku jako że wszystkie jego funkcję zostały prze ze mnie ogarnięte czas najwyższy przeskoczyć dalej.Teraz pytanie do was ponieważ nie mam tyle gotówki żeby kupić od razu mixer + 2x cd player, to czy dam radę podłączyć i korzystać z takiego połączenia tj. reloop kontroler midi IE + Mixer reloop RMX 40, a za miesiąc może dwa dokupić pod ten mixer 2x CDJ 800.