Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iPhone 3GS i wgrywanie iOS błąd 11 !!

01 Paź 2012 20:45 3078 11
  • Poziom 11  
    Witam, miałem ios 5.0.1 chciał wgrać sobie ios 5.1.1 a tu nagle błąd 11, telefon nie ma sim locka bb to 05.16.05( o ile dobrze pamiętam), pomożecie mi bo nie wiem co mam z tym zrobić a szkoda mi tego telefonu.
    Dodam że softy są normalne nie przerabiane itp.
  • Poziom 37  
    Możesz do 3gs aktualnie wgrać TYLKO 6.0 lub 4.1. Wszytskie inne nie są już możliwe zwyczajnie do wgrania. Pomijając SHSH i temu podobne kombinacje bo wtedy wybór jest szerszy. Więc iTunes, wejdź w DFU, kliknij odtwórz, ściągnie Ci się z serwera 6.0 i będzie ok.
  • Poziom 11  
    A możesz podać mi linka jak zrobić JB tego iOS 6 bo nie mogę znaleźć i czym najlepiej?
  • Poziom 37  
    Narazie musisz czekać. Jest chyba jakiś tethered ale to Cie nie ratuje.
  • Poziom 11  
    Kolega mi przed chwilą mówił że za pomocą sn0wbreez można zrobić iosa z SHSH i to będzie dał się wgrać ? Chodzi mi o 5.1.1
  • Poziom 37  
    Żeby zgrać SHSH z telefonu, o ile mi wiadomo musisz mieć taki system w telefonie działający i aktywowany. Więc skoro masz 5.0.1 to możesz zgrać taki SHSH (o ile jeszcze działa) i po aktualizacji do 6.0 wrócić z pomocą tych plików ponownie do 5.0.1 ale, że nie masz SHSH dla wersji 5.1.1 to nie możesz wgrać do swojego IP takiego softu.
  • Poziom 11  
    Ok zrobiłem system iOS 5.1.1 za pomocą sn0wbreez wszystko ok ale jak chcę dodać Installous to wyskakuje mi błąd Verification Error, co z tym zrobić?
  • Poziom 14  
    Moja propozycja jest wrzucić sobie jakąś paczkę custom z softem 4.1 i używać max 2 tygodnie jak będzie JB na 6.0 lub ewentualnie Maca w rękę i usmażyć sobie paczkę softa 5.1.1 ale by iphone wykrywał np 4.1 osobiście widziałem Kolegę z Serwisu w Toruńskiej Plazie miał soft 5.0.1 i działał mu Gevey ultra sim na iphonie 4 gdzie obsługują one do 4.3.5.
  • Poziom 11  
    A kiedy będzie stabilny JB na iOS 6?
  • Poziom 37  
    Jak ktoś go zrobi, MuscleNerd się ponoć nie spieszy więc bym się specjalnie nie szykował.
  • Poziom 37  
    Mając zachowane SHSH jest większa dowolność. Ale normalnie tylko te 2 są podpisywane, choć jest instrukcja jak wgrać wszystko od 4.2.1 do 4.3.3.