Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pilot do bramy automatycznej Beninca

01 Paź 2012 21:38 2403 4
  • Poziom 2  
    Witam!

Mam taki problem, mianowicie chcemy dorobić dodatkowego pilota do bramy i panowie zażyczyli sobie 70zł za to + 50zł za dojazd do bramy "żeby ją rozkodować". Nadmieniam, że sami ją zakładali. I tu pytanie, czy chcą nas nas naciągnąć, czy faktycznie jest taka potrzeba i tyle to kosztuje? Czy może jakiś elektronik zrobił by to taniej i bezproblemowo?
  • Poziom 21  
    To i tak nie jest dużo. Myślałeś że za miskę ryżu to zrobią czy jak? Koszt pilota, czas pracownika na dojazd, czas na miejscu itd. Firma liczy to przynajmniej jako jedną godzinę roboczą.

• Poziom 19  
    I nie rozkodować tylko wczytać pilota. Co do ceny to wiedza kosztuje, niewiedza jeszcze więcej. Denerwuje mnie jak klient mi wylicza ile przejechałem km i ile paliwa spalił samochód. Jak by zapłacił za mnie ZUS, opłacił lokal, prąd, naprawił samochód, rozkręcił za mnie centralę, zamówił piloty, zapłacił za transport, opłacił podatek dochodowy i vat, księgową, przyjechał po mnie i odwiózł mnie na miejsce, najlepiej tak, żebym nie stracił dużo czasu to mógłbym to zrobić za 10 PLN.
  • Użytkownik obserwowany
    Każdy chce zarobić.A to jest forum od pomagania.
  • Poziom 2  
    Może się pan uspokoić panie przysniciel, przyjechali, zrobili i dostali swoje 120zł... Temat do zamknięcia.