Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór obudowy - AeroCool STRIKE-X GT Devil Red

DjAllberto 02 Paź 2012 22:24 1368 9
  • #3 03 Paź 2012 00:20
    DjAllberto
    Poziom 6  

Bardziej chciałbym wiedziec, czy ta obudowa, która podałem, jest dobra tj. przewiewna, praktyczna i takie sprawy. Ten zelman tak srednio mi pasuje.

0
  • #4 03 Paź 2012 00:59
    wariato
    Poziom 43  

Mnie osobiście ta choinka się nie podoba, ale przewiewna jest na pewno. Nie wiem tylko czy nie jest sitkiem ale z tego co znalazłem to jest sitem bo nie ma filtrów na górze i boku. Blacha też cienka, tylko 0.6mm.

0
  • #5 03 Paź 2012 02:44
    bmserwis
    Poziom 36  

Wykończenie przeciętne, do tego mało praktyczna (chyba, że będziesz raz na miesiąc odkurzał komputer) niefortunne umiejscowienie portów USB. Bardzo jasne diody (denerwujące).

0
  • #6 03 Paź 2012 06:53
    DjAllberto
    Poziom 6  

To jaką mi polecacie? może jakiś coolermaster? ale przedział cenowy 250-300 zł.

0
  • #8 03 Paź 2012 11:14
    DjAllberto
    Poziom 6  

To napisz jak sie sprawuje:)Z góry dzięki za pomoc:)

0
  • #9 03 Paź 2012 16:40
    fiend_
    Poziom 43  

Obudowa doszła i zgodnie z oczekiwaniami jest naprawdę niezła.
    Z przodu masz 2x 12cm wentylatory podświetlane na niebiesko. Cały front panel jest wykonany z meshu "gęstego", który skutecznie powinien blokować kurz.
    Przyciski i złącza są na górze obudowy a ze względu na jej sporą wysokość buda musowo na podłogę.
    Zaraz za złączami dok na dyski 3.5 lub 2.5 cala co jest świetną sprawą- podłączasz dysk i zaczyna pracować zupełnie jak pendrive.
    Środek bardzo pojemny, chyba większy niż w Cooler Master Dominator 690. Mój gtx 460 po prostu w niej utonął. Całość pokryta czarnym lakierem, duża ilość złącz na wentylatory (nie trzeba podłączać do płyty). Klatka na dyski może być całkowicie odkręcona czyli zmieścisz najdłuższe karty graficzne jakie istnieją. Dyski montuje się w specjalnych ramkach z gumowanymi podkładkami, otwory zarówno na 3.5 jak i 2.5 calowe dyski.
    Zasilacz montowany na dole, specjalny pasek zabezpieczający dodatkowo, cały dół pokryty filtrem przeciwkurzowym. Otwory na chowanie kabli z gumą- cudo. W końcu porządek w obudowie. Z tyłu masa miejsca na poukładanie kabli.
    Na panelu bocznym można zamontować 6 wentylatorów 12cm, panel półprzezroczysty z gęstego meshu (czyli kurz nie powinien też się dostawać). Na górze 2 miejsca na 12 albo 14cm, gęsty mesh przeciwkurzowy. Z tyłu zamontowana jedna dwunastka. Montaż beznarzędziowy chociaż karty graf. warto dokręcać śrubką. Obudowa bardzo klasyczna, bardzo przypomina CM 690 ale wyposażenie w porównaniu do niej to bajka.
    Później może wrzucę fotki. Rewelacja.

0
  • #10 03 Paź 2012 16:50
    DjAllberto
    Poziom 6  

Bardzo Ci dziękuję za pamięć :) Ja jeszcze się zastanowię.

0