Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamiennik za kartę przechwytywania video AS 2000

artudud 02 Paź 2012 23:05 576 4
  • #1 02 Paź 2012 23:05
    artudud
    Poziom 13  

Witam . Krótko o moim problemie. Padła mi w komputerze karta przechwytująca AS 2000, potrzebuję zamiennika z wejściem na minimum 8 kamer, złacze PCI, sęk w tym że musi współpracować z oprogramowaniem Alnetu CSM Profesjonal . Z dystrybutorami nie można się dogadać bo nie odpowiadają na maile. Może ktoś już montował coś podobnego na tym sofcie. Bbędę wdzięczny za pomoc.

0 4
  • #2 03 Paź 2012 10:50
    treborsz
    specjalista-kamery przemysłowe

To jest "leciwa" karta (sprzed 8-9 lat).
    W tej chwili dostępne są zamienniki kart współpracujące z oprogramowaniem Alnetu CSM Profesjonal, np. karta VRC7008.

0
  • #3 03 Paź 2012 19:47
    artudud
    Poziom 13  

Czy w przypadku instalacji tej karty konieczne będzie aktualizacja oprogramowania CSM? Ponad to zastanawiam się nad tym czy nie montować karty z zapasem wejść, na dzień dzisiejszy mam podłączone 8 kamer.

Ostatnia aktualizacja była przeprowadzana rok temu. Aktualną wersję podam jutro jak będę w pracy.

0
  • #4 03 Paź 2012 23:50
    ironmzes
    Poziom 14  

Jak nie odpowidają na maile to zadzwoń bezpośrednio do ALNETu lub np do FES lub Euroalarm, na pewno chętni pomogą.

0
  • #5 24 Paź 2012 19:28
    artudud
    Poziom 13  

Witam po przerwie. Problem rozwiązałem rezygnując z komputera PC, a w zamian podłączyłem rejestrator cyfrowy INTROX. Cena całej operacji jest podobna jak zakup nowej karty i jej instalacja (bynajmniej od tych dystrybutorów do których udało mi się dotrzeć) rejestrator praktycznie nie wymaga serwisowania w odróżnieniu do komputera. System operacyjny LINUX zapisany na EPROMIE, prosta konfiguracja, obraz lepszej jakości (w moim odczuciu), możliwość podłączenia myszy, jednym słowem mniej problemów.
    Dziękuje wszystkim za zainteresowanie i posty. Temat zamykam. w przypadku pytań proszę pisać na PW

0