Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung u700 - Blokada telefonu

03 Paź 2012 16:44 3054 3
  • Poziom 2  
    Witam
    Jestem nowy na tym forum więc z góry proszę o wyrozumiałość.
    Odrazu przejde do sedna. Otóż Mam telefon samsung u700 i mam wielki problem gdyż po włączeniu telefonu wyskakuje mi komunikat abym podał haslo do blokady telefonu. Problem tkwi w tym że ja nie ustawiałem żadnego hasła a z telefonu nie korzystałem dość długo. Leżał se i tyle Pisze że musze podać od 4-8 cyfr. Grzebałem troche w necie i znalazłem coś takiego https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1442261.html. Tylko problem tkwi w tym że ja żadnych ,,*" nie moge wpisać. Ludzie proszę pomóżcie to jest dla mnie wielki problem. :|
  • Poziom 31  
    Jesli masz boxa zrobisz bez problemu po comie. Direct zalatwia sprawe jak nie to reflash.
  • Poziom 26  
    Nie pamiętam czy można uruchomić ten model bez SIM. Jeśli tak, to kod *2767*3855# powinien zresetować kod do 00000000. Jeśli nie to albo box i zresetowanie kodu, albo poszukaj downloadera i wgraj mu nowe sw.
  • Poziom 2  
    No właśnie tylko że nie moge wpisywać zadnych gwiazdek moge tylko max 8 cyfr nic sie nie da zrobic

Dodano po 1 [minuty]:

i czy mógłbym prosić o przetłumaczenie mi tych pojęć typu ,,box" itd. Wspominałem że ja w tych sprawach ciemny jestem

Dodano po 1 [minuty]:

OO już pomogło sorki ale chciałem wpisać kod wraz z włożoną kartą SIM dzięki udało się.