Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

makita 8270d - przestaje działać

przeeemek 03 Paź 2012 18:14 1974 5
  • #1 03 Paź 2012 18:14
    przeeemek
    Poziom 11  

Czy wkrętarki mają tak samo jak wkrętarki wymienne szczotki?

Moja wkrętarka przerywa działanie. Silnik kręci i uruchamia się ale przerywa co parę sekund lub nie uruchamia się wcale. Trzeba wtedy zakręcić ręcznie wkrętarkę. Wtedy rusza na parę sekund i znowu przerywa.

Ewentualnie mogłaby to być awaria włącznika ale bardziej stawiam na coś w silniczku.

• #2 04 Paź 2012 11:54
    mipix
    Poziom 29  

Szczotki w tym silniku są niewymienne. Jeśli się skończyły, to silnik jest do wymiany.

• #4 04 Paź 2012 20:07
    przeeemek
    Poziom 11  

Dzięki za szybką odpowiedź. Przedmuchałem silnik i psiknąłem w niego wd40. Przestał piszczeć i nawet działa. Zobaczymy jak długo. Na razie muszę poczekać aż wd40 odparuje. Zobaczymy ile tak pociągnie. Jestem teraz pewny, że to silnik. @PtasiorWro - gdzie można kupić silnik w takiej cenie?

• #5 04 Paź 2012 21:25
    PtasiorWro
    Poziom 27  

To jest normalna cena dla klienta z ulicy jak i szanujący serwis powinien Ci w takiej cenie sprzedać bo serwisy mają ok 30% rabatu na części makity.
    Znajdź autyryzowanego sprzedawcę lub serwis w swojej okolicy.
    A jak będziesz miał problem to pisz na pw tylko wtedy dojdzie przesyłka 16zł+V

• #6 27 Paź 2013 23:30
    przeeemek
    Poziom 11  

Piszę, żeby zamknąć temat. Silnik wymieniłem na nowy. Koszt zakupu w serwisie 30zł.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME