Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 6600 (series 60 itp.) mapy miast

bolek11 28 Jan 2005 08:32 5752 21
    emwugsm
    Level 16  
    na irc'u spróbuj w mediaplace
    marek222
    Level 11  
    m p a y j a v a na komorki

KTO MA MAPE LODZI ??

wystarczy miec jave na komorce zeby mozna bylo miec mape miasta przy sobi to jest super mam pare mapek

krakow
    poznan
    szczecin
    warszawa
    wroclaw
    i calej polski

wiem ze sa dostepne mapy tylko wiekszych miast
    i wiem ze jest dostepna mapa java l o d z i !!!!

caly dzien szukalem i nie moge znalezc mapy lodzi !!!!!! poddaje sie

blagam zeby mi ktos podal lnka lub udostepnil plik z mapa lodzi !!!!! prosze (akurat lodzi nie moge znalezc )

dolaczam wszystkie mapki jakie udalo mi sie znalezc

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przosze o mapke L O D Z I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Atomkow
    Level 15  
    Po zainstalowaniu powinna być w aplikacjach to
    przecież Java.
    Ps mapy działają także na innych fonach z javą.
    Testowane na 3650 i Siemensie S65.
    afuk
    Level 18  
    Instalowałem w/w mapy PC suite dla Nokii 6600 i działają bez problemów.
    marek222
    Level 11  
    mapa mapy lodzi lodz łódź java na telefom komorkowy aplikacje java programy java
    MAPA LODZI LODZ ŁÓDŹ W JAVA POSZUKUJE

hej dalem wam wyzej zestaw paru mapek jeva

i prosilem o

!!!!!!!!!!!!!!!!!! M A P K E L O D Z I JAVA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale moje prosby trałiły jak kula w plot (-:

POSTARAM SIE ODPOWIEDZIEC NA NIKTORE BANALNE PYTANIA NAJPPROSCIAJ JK SIE DA WYTLUMACZYC

W ODPOWIEDZI NA POWYZSZE PYTANIA NAJCZESTRZE PROBLEMY Z URUCHOMIENIEM MAPEK NA TELEFONACH :::

1 TELEFON NIE MA JAWY (-:

2 PLIK JAVA Z MAPKA I IKONKE TRZEBA UMIESCIC RAZEM !!!!W FOLDERZE NA KOMORCE I OTWIERAMY MAPKE NIE WCHODZAC W TEN FOLDER I KLIKAJAC PLIK AJVA Z MAPKA TYLKO UWAGA MAPKA POWINNA SIE OTWORZYC PO KLIKNIACIU NA FOLDER !!!!

3 TRZEBA UWAZAC ZEBY NIE PRZEGRAC RAZEM Z PLIKIEM JAVA Z MAPĄ I IKONKA DO MAPY JESZCZE JAKIEGOS PLIKU DO FOLDERU NA KOMORCE BO INACZEJ NIE ODPALI

4 NIERAZ JAK CALA PAMIEC TELEFONU JEST ZAJETA TO SIE NIE URUCHAMIA MAPKA

PONOWNIE PROSZE O UDESTEPNIENIE

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAPKI L ODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    bolek11
    Level 12  
    chyba cos musze zle robic bo nie moge odpalic mapy na 6600, a robie to tak:wypakowuje z raru do nowego folderu na komie i przesylam na nokie 6600. Potem otwieram i pokazuja sie pojedyncze pliki i tyle jest. przeciez java jest.
    Atomkow
    Level 15  
    A po co to wypakowujesz wyślij plik jar do fona a następnie go uruchom i powinien się sam zainstalować.
    Atomkow
    Level 15  
    Jeżeli nic niebyło przepakowywane to wystarczy zmienić rozszerzenie .rar
    na .jar i powinno działać. A format nieznany po nie ma pakera rar do komórki, przynajmniej nic nie słysaałem o takim.
    lulek-tm
    Level 12  
    Witam :D

Bolek11 a probowales to roypakowac np. WinRARem ??

bo z tego co wiem to jest spakowane :wink:
  • Helpful post
    Atomkow
    Level 15  
    Najlepiej zmienić w komputerze.
    W Menu Narzedzia\Opcje folderów\Widok masz domyślnie ustawione ukryj rozszerzenia znanych typów plików odchacz to i będziesz mógł dowolnie zmieniać rozszerzenia.W telefonie to tylko filemanagerem możesz to zmieniac.

Ps. Mapy działają także w SE T610 (testowane) w innych pewnie też.
    marek222
    Level 11  
    szszukam mapy lodzi java na teleon komorkowy prosz o pomoc

l o d z
    hansOAKpl
    Level 12  
    Słuchajcie a ja mam taki programik co sie zwie Map N"go ktory sluzy do nawigacji GPS i zainstalowalem go w nk3650 czy ewentualnie takie mapki beda z nim wspolpracowaly? A i jak by ktos mial ten prog. w wersji ang bo ja mam niemiecka i trudno jest go rozkminic

Dodano po 11 [minuty]:

A i jeszce jedno jest tez fajny prog do gps do symbianow na stronie www.symbianware.com tyle tylko ze jest to trial jakby ktos mial full wersje to bylbym wdzieczny
    Rump
    Level 1  
    a znacie moze jakis fajny gps ktory czyta te mapki i pokazuje gdzie jestem, laczy sie netem albo bluetoothem na 3650 ( s60) pozdro :)

Dodano po 2 [minuty]:

jezeli ktos zna to prosze o zamieszczenie pozdro :) albo taki co pokazuje bankomaty apteki itp :)