Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat 1.9 TDI 1Z 1995 - Łapa alternatora.

04 Paź 2012 11:22 4842 9
  • Poziom 19  
    Zabrałem się do wymiany rozrządu w swoim passku .W trakcie okazało sie ,że trochę bokiem stoi sprężarka klimy. Wina pękniętego uchwytu na sprężarce + wyrobione śryby ,bo jakiś czas musiało to poluzowane tak latać. Kompresor wyrzucam ,bo i tak nie działał. Rozrząd wymieniłem. W międzyczasie znalazłem nową łapę alternatora -taką do wersji bez klimy. Do bloku silnika pasuje dobrze,otworki ok ,ale alternator , ni k...a. Owszem -górny uchwyt altka normalnie można śrubą złapać ,ale dolny uchwyt nie sięga do ucha w łapie. Przy okazji pytanie -po co jest ta sprężyna z łapą ,bo u mnie nic jej nie trzyma ,chyba że mi czegoś brakuje w tym zestawie ,albo coś pop..........em. Podrzuciłem zdjęcia jak to wygląda.

• Poziom 19  
    Ta Lapa nie pasuje do tego alternatora. Sprężyna jest do napinania paska, gdzie u ciebie jest napinacz?
  • Poziom 19  
    Kolego virus ,to mógłbyś mi podrzucić jakieś zdjęcie, schemat lub numery części jakie mają być.
  • Poziom 19  
    Poszukam ale nie obiecuje
  • Użytkownik usunął konto  
  • spec od auto-elektro

Taki powinien być alternator do tej podstawy.P
  • Poziom 19  
    Widzę ,że alternator ze zdjęcia vipera ,to by był pod moją łapę. Chodzi teraz o to ,że nie chcę zmieniać altka ,tylko znależć łapę pasującą do mojego ,może ktoś podrzuci właśnie jakiś numer łapy ,czy namiar na nią, czy dokładne zdjęcie ,bo alternator niedawno robiłem ,trochę kasy w niego włożyłem i wolałbym go zostawić.

• Poziom 19  
    Panowie. Znalazłem ,takiego który pasuje uchwytami do mojej łapy ,tylko jest na 70A .Czy on da radę? Widzę ,że w benzynie one latały, w dieslu podobno też,ale rzadziej.
  • Użytkownik obserwowany
    w doł nie ma co zjerzdzać
  • Poziom 14  
    Na tej sprężynie nie powinna być rolka?

To nie ta łapa 028 903 143 AB ?