Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak podłączyć Beninca Heady Siłowniki Bill40

04 Oct 2012 18:27 10371 8
  • Level 9  
    Witam.Zakupiłem zestaw jak w temacie.Problem w tym że nie wiem jak podłączyć albo nie podłączyć. Chciałbym aby system działał bez fotokomórek ale nie wiem gdzie zrobić zworki. Do tego siłowniki mają 4kable każdy Czarny oznaczony jako praca 1 brązowy -praca2 szary wspólny żółto/zielony-podłączenie uziomu + kondensatory. Z tej instrukcji za wiele nie mogę wywnioskować. wg.mnie siłownik1- M1 oznaczony kondensator do tego oznaczenie COM to kabelek z tyłu kondensatora przyczepić i do siłownika wychodzą 2 kable oznaczenie C a w siłowniku sa 4. Proszę o pomoc jak to rozwikłać.

Zdjęcia >
    Jak podłączyć Beninca Heady Siłowniki Bill40 Jak podłączyć Beninca Heady Siłowniki Bill40 Jak podłączyć Beninca Heady Siłowniki Bill40
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 21  
    Oszczędz sobie zdrowia i pieniędzy, weź kogoś kto to ogarnie bo widać że niezbyt Ci to leży.
  • Level 9  
    Poradze sobie. Chodzi oto że fachowców u nas jest tyle co na palcach by policzyć. Potrzebuje pare wskazówek aby tylko załapać. Szkoda że nie wszyscy są skłonni do pomocy :(
  • Helpful post
    Level 35  
    Bez foto - zwora 25 do 26.
    Pamiętaj też o zworze stop - 24 do 26.
    Co do siłowników:
    Czarny do 6
    Szary do 7
    Brązowy do 8
    (może zaistnieć konieczność zamiany kierunku pracy 6 z 8)
    Drugi siłownik podpinasz podobnie
    9, 10 i 11
    Żółto/zielone do GND
    Kondensatory pomiędzy 6 i 8 oraz 9 i 11
  • Level 9  
    Podłączyłem na sucho bez siłowników. Lampa led cyka wiec wszystko na dobrej drodze. Z reszta powinienem dać sobie rade. w 6-7-8 pojawia się napięcie :) Dziękuję. Po montażu zamieszczę fotki może komuś się przydadzą na przyszłość
  • User under supervision
    Bo trzeba odpowiednie zworki porobić a nie tylko podłączyć.
  • Level 11  
    Kolego mikus1982 zdaje się, że forum Elektroda z założenia służy do przekazywania ewentualnych rad użytkownikom którzy o nie poproszą. Są na tym forum koledzy którzy starają się pomóc i udzielają rzeczowych oraz konstruktywnych podpowiedzi. Pan natomiast zdaje się być osobą która próbuje nabijać sobie punkty bezsensownymi postami. Dziękuję więc Panu za odpowiedzi typu "trzeba coś zrobić ale nie powiem co", gdyż niczemu one nie służą.
    Pozdrawiam.
  • User under supervision
    A po pierwsze to jak pan chce zaprogramować czy ustawić centralkę jak pan nie umie nawet prostych czynności przy niej zrobić czytając instrukcję i mieć pomoc innych z elektrody.To pan sobie nabija punkty.

Dodano po 49 [sekundy]:

Podłączyć jedną fotokomórkę i dziwić się czemu brama nadal nie działa poprostu śmiech na sali.