Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alfa Romeo Mito 1.3 JTDM-2 - nie odpala

wojtek996 04 Paź 2012 20:58 1524 4
  • #1 04 Paź 2012 20:58
    wojtek996
    Poziom 7  

Witam panowie. Moje zapytanie jest takie ponieważ wczoraj zciągłem wąż łączący intercooler z turbiną w mojej Alfie Mito 1.3 JTDM-2 ponieważ pękł i zdjąłem go aby go zamówić ale do rzeczy po zdjęciu auto normalnie odpaliło wjechałem na lawetę bez problemu tylko za nic nie miało mocy z racji pękniętego węża ale za godzinę jak dojechałem do konkretnego celu chciałem zjechać z lawety autem i nie odpaliłem go. Po przekręceniu kluczyka auto odpala i zaraz momentalnie gaśnie wcześniej nie spotkałem się z taką usterką wiec nie wiem co zrobić proszę o poradę. Na wyświetlaczu świeci się błąd od katalizatora jak i również kontrolka o powiadomieniu systemu start stop coś takiego. Co robić panowie ?? proszę o pomoc

0 4
  • #2 04 Paź 2012 21:14
    robi1214
    Poziom 31  

Podłączyć tester i odczytać o co chodzi.

0
  • #3 04 Paź 2012 22:05
    wojtek996
    Poziom 7  

Muszę to ogarnąć jak przyjadę od blacharza

0
  • #4 04 Paź 2012 23:06
    damdam

Poziom 32  

założyć wąż! 1.3 tak się zachowuje z nieszczelnym dolotem......

0
  • #5 12 Paź 2012 17:06
    wojtek996
    Poziom 7  

Po założeniu węża samochód odpalił bez najmniejszego problemu :) następnie pojawił się nowy problem nie na wyświetlaczu pojawiła się kontrolka z systemu start stop i nie potrafie jej wyłączyć. naciskam przycisk który jest taki sam jak kontrolka i nie wyłącza się co to może być panowie ??

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo