Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jedna antena - dwa dekodery (C+ i N)

04 Paź 2012 22:13 2685 5
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie,
    mam pytanie, posiadam dwa dekodery (N i C+), jedną antenę, z której wychodzą dwa kable, dekodery są podłączone pod różne TV, Cyfra działa, natomiast N nie. Zachowuje się tak jakby nie widziała anteny przez moment przy paskach siła i jakoś wyskoczył komunikat "zwarcie". Co powinnam zrobić w takim przypadku? Wymienić konwerter na "lepszy model"? ( a tak a propos konwertera to jak mam wyjścia na dwa kable to czy to jest urządzenie TWIN?) Jestem trochę zielona w tym temacie jako, że jestem kobietą i nie mam takiej szeroki wiedzy na w/w temat jak Wy Panowie, więc bardzo proszę o pomoc.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Kabel jest w porządku, jak jest podłączony tylko jeden dekoder działa elegancko, problem pojawił się przy podłączeniu drugiego dekodera.
    Styki F? można z polskiego na nasze?
  • Poziom 27  
    Witam a ja obstawiam że konwerter uszkodzony.
    Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Problem został rozwiązany, bardzo prozaiczny z resztą. Po prostu wypadł mi kabel antenowy z konwertera, taki oto zbieg okoliczności. Kolega wdrapał się na dach, umieścił kabel w urządzeniu i wszystko śmiga jak należy. Chciałam bardzo podziękować za Wasze sugestie i życzę miłego weekendu :)