Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

V czy IV FL - golf czy polo?

watsonek32 04 Paź 2012 22:37 2172 4
  • #1 04 Paź 2012 22:37
    watsonek32
    Poziom 6  

Witam mam takie pytanie i prośbe do wlascicieli i znawców tematu.Zastanawiam sie nad kupnem vw golfa lub polo dla żony no i od czasu do czasu dla mnie również.Mianowicie co byscie poradzili golfa V czy polo IV FL jedno i drugie z silnikiem benzynowym.Czy w cenie golfa lepiej kupic mlodsze polo? czym one tak naprawde sie róznią? poza wyglądem.

0 4
  • #2 05 Paź 2012 21:27
    turbo_haker
    Poziom 12  

watsonek32 napisał:
    Witam mam takie pytanie i prośbe do wlascicieli i znawców tematu.Zastanawiam sie nad kupnem vw golfa lub polo dla żony no i od czasu do czasu dla mnie również.Mianowicie co byscie poradzili golfa V czy polo IV FL jedno i drugie z silnikiem benzynowym.Czy w cenie golfa lepiej kupic mlodsze polo? czym one tak naprawde sie róznią? poza wyglądem.

golf V

0
  • #3 10 Paź 2012 22:29
    tzok
    Moderator Samochody

watsonek32 napisał:
    czym one tak naprawde sie róznią? poza wyglądem.
    Różnią się przede wszystkim wielkością, Polo to segment B (jak Punto, Corsa), Golf to segment C (jak Bravo, Astra). Jeśli to ma być drugie auto, do jazdy po mieście to brałbym mniejsze a młodsze, czyli Polo - niższe koszty eksploatacji, łatwiejsze do zaparkowania.

0
  • #4 11 Paź 2012 23:14
    watsonek32
    Poziom 6  

Samochód ma byc uniwersalny i dla żony i dla mnie ,więc golf że większy to i komfort jazdy podejrzewam ze lepszy....

0
  • #5 13 Paź 2014 22:01
    sebamx
    Poziom 7  

Ja przesiadłem się z Golfa III na Polo IV FL (podobne gabaryty zewnętrzne) ale jakoś mniej miejsca mam przy kierownicy mimo że nie jestem wysoki, mimo wszystko POLO jest OK. Ja bym brał młodsze i z mniejszą ilością przejechanych kilometrów.

0