Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

toyota w58802 - Uruchomienie radia na stole warsztatowym

rtoip 04 Paź 2012 22:45 2493 7
  • #1 04 Paź 2012 22:45
    rtoip
    Poziom 12  

Witam. Mam pytanie czy ww model radia można uruchomić na stole warsztatowym?
    Jeżeli tak, to co należy jeszcze podłączyć poza standardowymi kostkami Toyoty? Korzystałem z opisu na studio24(trochę inny układ kostek), ale podświetla się tylko wyświetlacz i cisza w głośnikach. Być może uszkodzone radio lub niewłaściwe połączenie. Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam Piotr

0 7
  • #2 04 Paź 2012 23:09
    epi92
    Poziom 16  

Witam.
    Polecam spojrzeć na tą strone > Link.
    Jest tam opisany układ kostek, który pin do czego służy.
    Powodzenia i Pozdrawiam.
    Epi92.

0
  • #3 05 Paź 2012 09:58
    orion
    Poziom 23  

Na studio24 patrz w zakładce wieloczęściowe toyota avensis .Choć twoje radio jest w jednej obudowie z wyświetlaczem to wyświetlacz nie jest z radiem połączony .

0
  • #4 05 Paź 2012 12:25
    rtoip
    Poziom 12  

Dokładnie tak podłączyłem jak piszesz, ale tylko zapala sie podswietlenie. Prawdopodobnie coś padło w radiu. Zimnych lutów brak. Stąd moje pytanie, czy ten model da się odpalić na stole..
    Pozdrawiam Piotr

0
  • #5 05 Paź 2012 13:32
    orion
    Poziom 23  

Do złącza wyświetlacza trzeba też podłączyć zasilanie nie tylko te dwie linie . Na stole powinien działać co najmniej 3 różne modele podłączałem i działały nie pamiętam tylko czy takie podłączałem.

0
  • #6 06 Paź 2012 11:00
    rtoip
    Poziom 12  

Ten model nie wymaga połączeń zewnętrznych, gdyż pomiędzy wyrysowanymi pinami na st24 jest połączenie wewnątrz radia. Zasilanie również jest na drugim wtyku. Prawdopodobnie coś padło w radiu, ale narazie zero efektów. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc.

0
  • #7 06 Paź 2012 11:31
    tolo
    Poziom 33  

Dokładnie jest tak jak pisze kolega rtoip w tym modelu nie trzeba łączyć modułów (gniazd). Radio powinno dać się uruchomić na stole, sprawdzone.

0
  • #8 07 Paź 2012 10:12
    rtoip
    Poziom 12  

Może w takim razie ktoś z kolegów miał podobny problem. Przypomnę:
    - radio włącza sie i wyłącza klawiszem on/off , ale jest tylko podświetlenie wyswietlacza
    -przyjmuje i oddaje płyte, czyta ją i można przewijać nagrania, lecz brak dzwięku
    - brak zimnych lutów
    - stabilizator , który często pada w tych modelach jest ok.
    Nie mam schematu i stąd problem..
    Za każda pomoc bardzo dziękuję
    Pozdrawiam Piotr

0
  Szukaj w 5mln produktów