Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samoistne zrywanie połączenia z internetem - Livebox 2.0 ZTE

05 Paź 2012 12:55 1392 2
  • Poziom 15  
    Co jakiś czas jest zrywana synchronizacja (łącze TP) był modem adsl pentagram cyberus teraz jest ten z TP ZTE i zdarza się dalej to samo. Czy jest możliwe żeby aparat telefoniczny był problemem, filtr za telefonem? Tego telefonu używam już od początku tego roku i wcześniej nie było problemów, już trzeci raz zgłosiłem problem do działu technicznego. Usługa od Netii łącze TP.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Odłącz wszystko inne sprawdź wtedy.

Przydałyby się parametry linii ADSL jakie pokazuje modem.
  • Poziom 1  
    chyba moge sie podłaczyć pod ten temat.
    moj problem jest nastepujacy.
    miałem starego LIVEBOXA ta taka otwata ksiązke (jak to pani w salonie okresliła jej kształt) i wszystko było dobrze. pozniej przyszła burza cos tam walneło LIVEBOX sie spalił wiec zgłosiłem to na infolini i dostałem nowego LIVEBOX 2.0 ZTE...
    wymienilem takze kabel ( ten co idzie od gniazdka do LIVEBOXa) kabel ten idzie pod panelami a pozniej w listwie przyprogowej. jaki jest problem: jesli ktos otworzy drzwi do mojego pokoju badz nawet przejdzie po miesjcu gdzie idzie kabel pod panelami internet sie rozłacza ale po chwili wraca sam. a ze to miesjce jest czesto wykorzystywane do przechodzenia z pomieszczenia do pomieszczenia to lekko mozna sie zdenerwowac.....

ma ktos jakis pomysł? moze kabel puscic góra a nie dołem... a moze to wina urzadzenia..

POMOCY :(