Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LE32E420 + wieża - JAk połączyć

top_gun_ 05 Paź 2012 19:36 1533 5
  • #1 05 Paź 2012 19:36
    top_gun_
    Poziom 11  

Witam, mam pytanie do Was jako znawców. Mianowicie - mam telewizor Samsung LE32E420 oraz wieżę Philips MCD712 . Telewizor ma wejscie HDMI ale wieza go juz nie ma. Podobno w tych wiezach czesto nie dziala component wiec stad moje pytanie. Jak moge polaczyc te 2 sprzety aby miec dobra jakosc obrazu i dzwieku. W tv mam tez wejscie usb na pendrive z filmami. Czy jakosc odtwarzania filmow przez takie usb jest taka jak przez HDMI ?Jesli jest gorsza to moge dokupic oddzielne dvd tylko prosze napiszcie jak polaczyc audio najlepszym sposobem

0 5
  • #2 07 Paź 2012 12:01
    anmedia
    Poziom 39  

Audio wyjscie SPDIF z TV do wejscia SPDIF w wiezy. To jest najlepsze polaczenie!

0
  • #3 07 Paź 2012 12:18
    top_gun_
    Poziom 11  

ale w tv mam tylko HDMI, EURO i wyjscie sluchawkowe a w wiezy natomiast nie ma hdmi a jest euro, coaxial, component

0
  • #4 07 Paź 2012 14:41
    anmedia
    Poziom 39  

No to sam sobie chyba odpowiedziales! Euro-euro jedyne sensowne rozwiazanie.

Pomijajac juz wszystko, przeczytaj sobie oba posty i postaw sie w roli tego co Ci chce pomoc. W pierwszym podales modele ale nawet nie interesuje Ci by podac maksymalna ilosc danych tak jak chocby typy polaczen, tylko oczekujesz ze ktos za Ciebie bedzie przeszukiwac internet w poszukiwaniu zdjec, typu polaczen by Tobie podac na tacy? Zobacz jakie zadales pytanie w pierwszym poscie i taka otrzymales odpowiedz. Chcac uzyskac szybko i konkretnie odpowiedz, staraj sie DAC COS OD SIEBIE.

0
  • #5 07 Paź 2012 17:39
    top_gun_
    Poziom 11  

zgadza sie - moj błąd. Pisałem parę postów i w tym akurat zapomniałem o wymienieniu wejść/wyjść . A wiecie może jak w praktyce wygląda obraz ze SCART RGB w porównaniu ze zwykłym SCART i HDMI

0
  • #6 07 Paź 2012 17:46
    anmedia
    Poziom 39  

Pytanie typu, na czym lepiej ogladac, na 19" czy na 42"? Jak myslisz ktore wyjscie ma mniejsze znieksztalcenia i szumy analogowe albo cyfrowe?

0