Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ATI Radeon X1050 Series - ATI Catalyst Control Center restart komputera

luqoo 05 Paź 2012 21:30 1617 5
  • #1 05 Paź 2012 21:30
    luqoo
    Poziom 14  

Witam, sprawa wygląda tak jak chce odtworzy jakiś film na tvnplayer, youtube itd to chwilę na pełnym ekranie wszystko działa, po chwili następuje restart komputera nic nie mogę obejrzeć przez ten restart, nie wiem gdzie jest problem, gdy odinstalowałem wszystko z komputera i potem sprawdziłem na youtube czy znowu nastąpi restart to już było ok, tylko jak zainstaluje te sterowniki to się tak dzieje. Powiem wam co zrobiłem, więc tak pierw odinstalowałem wszystko związane z ATI, następnie wyczyściłem rejestr i komputer ccleanerem, zmieniłem wcześniej układ kolorów na 16bitów z 32 i trochę dłużej mi odtwarzało, ale i tak nastąpił restart, nie jestem pewien czy po ATI coś zostało, aktualnie w panelu sterownia mam zainstalowane takie oto programy, załącznik niżej.

A takie sterowniki miałem zainstalowane pod mój system mam windows xp 32 bity
    http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_xp.aspx

Chciałbym obejść się bez formatu komputera, co robić ?

ATI Radeon X1050 Series - ATI Catalyst Control Center restart komputera

0 5
  • #2 05 Paź 2012 21:36
    Robert B
    Poziom 43  

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1199335
    Plus marka i model zasilacza.
    Bez tego to na www.wróżki.pl

0
  • #3 05 Paź 2012 21:59
    luqoo
    Poziom 14  

Raport z Everesta, co do zasilacza to ten z serii no name iBOX 400 - 450W, coś takiego.

Miałem inny zasilacz kupiłem na allegro Fortron FSP350-60HLC 350W, ale pochodził miesiąc i się spalił, iskra była.

0
  • #4 05 Paź 2012 22:21
    Robert B
    Poziom 43  

luqoo napisał:
    iBOX 400 - 450W, coś takiego.

Ja tego nie nazywam zasilaczem.
    Wykonaj test OCCT Power Supply. Ustaw go na 10 minut i po zakończeniu wklej screeny.

0
  • #5 05 Paź 2012 22:40
    luqoo
    Poziom 14  

Edycja posta.

Witaj, sprawa wygląda tak robiłem test przy 3 minucie nastąpił restart, potem już nie mogłem uruchomić komputera, nie wiem czy czasem problemem nie jest dysk stary, przeinstalowałem system na nowo na dysk sata i na razie jest ok, ale żeby się za bardzo nie cieszyć, to wolę dla świętego spokoju kupić dobry mocny cichy i wydajny zasilacz do mojego starego kompa, jeżeli możesz to podaj mi taki zasilacz najlepiej z allegro tylko nówka, używane odpadają, chce żeby był na prawdę solidny i starczył na długie lata, do komputera aktualnie mam jeszcze podłączony WD dysk 1,5TB i chciałbym żeby zasilacz takie 2 dyski pocisnął mocno, podaj linki jak możesz jakieś dobre zasilacze, na mocnej starej linii +5V, nie zrobię tego testu bo się boje że mi znowu zasilacz nie wytrzyma i nie uruchomię już potem kompa.

0
  • #6 07 Paź 2012 12:45
    Robert B
    Poziom 43  

Zadaj to pytanie w dziale "Co kupić". Tam są dozwolone linki na Allegro.

0