Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak uruchomić głowice FM z radia samochodowego ?

28 Sty 2005 17:20 1575 3
  • Poziom 16  
    Mam głowice z chyba gotowym radyjkiem chce ją uruchomić czy to możliwe:?: Wyjścia z głowicy <1-AM/TV, 2-VCO, 3-A.OUT, 4-SEEK, 5-AM+B, 6-IF, 7-AMSL, 8-SE, 9-LOH, 10-LOL, 11-F.TV, 12-F.SD, 13-F.SL, 14-FM+B, 15-F.VCO, 16-G, 17-ST, 18-MONO, 19-FM.R, 20-FM.L, 21-COMP>
    Ta głowica siedzi w radyjku samochodowym niestety radyjko padło a ja chce jeszcze uruchomić moduł żeby słuchac radyjka (radio jest zalane i niektóre elemęty są sprawne np: układ sterujący PD4302) czy da się coś z tym zrobić :?:
  • Poziom 23  
    hmm może być ciężko nie lepiej kupić jakieś radyjko z odzysku na allegro i wstawić do niego tą głowice?
  • Poziom 42  
    Jakbyś podał model radia, albo układ jaki zastosowano w głowicy to by to wiele wyjaśniło.
  • Poziom 16  
    Jeśli chodzi jaka to głowica to nigdzie nie pisze ale pochodzi z radia Pioneer KEH M6300 mam do tego radyjka schemat jakby co. W głowicy zauważyłem dwa układy scalone jeden to PA4012B a drugi PA4017

Dołączam link z schematem całego radyjka https://www.elektroda.pl/rtvforum/files/keh-m6300.pdf jakby komuś punktów brakowało albo nie chcę tracić to niech maila zostawi postaram się wysłać.