Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zniknela ikonka Polaczenia lokalnego + nie ma internetu

08 Paź 2012 16:38 2124 5
  • Poziom 2  
    Witam, od wczoraj mam problem nie wiem z jakiego powodu zniknelo polaczenie lokalne 1 a za to jest polaczenie lokalne 4 ( ktore nigdy nie dzialalo, pisze, ze jest kabdl sieciowy odlaczony gdy jest podlaczony ) co mam zrobic zebym od nowa mial internet i ikona wrocila na swoje miejsce ?

Proszę poprawić błędy pisowni w swoich wypowiedziach! Niewykonanie polecenia nagrodzę ostrzeżeniem. 3.1.13. (Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [DriverMSG]
  • Poziom 10  
    Mogła paść karta sieciowa, albo wysypał się sterownik, ewentualnie jakiś syf się przyczepił. Sprawdź w menadżerze urządzeń czy jest wszystko ok.
  • Poziom 2  
    Niestety nie znam sie za bardzo na tym wiec nie zauwazylem niczego "innego" w menadzerze urzadzen. A jakie sa sposoby na naprawienie tego .
  • Poziom 43  
    Można wykonać przywracanie systemu ale nie jest to panaceum.
  • Poziom 13  
    Przeskanuj komputer jakimś anty malware. Na jakim systemie działasz?
  • Poziom 12  
    A może jakiś antywirus lub jakąś zaporę instalowałeś ostatnio i coś ci pozmieniało, poszukaj u wujka Google jak powinna wyglądać konfiguracja sieci na twoim systemie jaki posiadasz