Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE SK17i - Wymiana dotyku

08 Paź 2012 19:32 3486 6
  • Poziom 22  
    Witam czy w SE SK17i można wymienić sam dotyk ?? czy może dotyk jest zgrzewany z LCD ??
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Jest zgrzewany. My wymieniamy dotyk + lcd. Nigdy nie bylo przynajmniej problemow :P
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Robiłem ostatnio sk17.
    Próbowałem odkleić dobry LCD od pękniętego dotyku. Odpuściłem i kupiłem komplet.
    Co się okazało to nowy ma inaczej wtyczki wiec jakbym kupił sam dotyk to mogłyby wtyczki z lcd nie spasować.
    Bierz komplet jak nie chcesz mieć kłopotów
  • Poziom 2  
    Do Tarvald:
    A można wiedzieć cos więcej jak się zgrzewa lcd z warstwa dotykową ?? chciałbym wiedzieć czy jestem to w stanie sam to zrobić w domu.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    mefisto69 napisał:
    Do Tarvald:
    A można wiedzieć cos więcej jak się zgrzewa lcd z warstwa dotykową ?? chciałbym wiedzieć czy jestem to w stanie sam to zrobić w domu.

Nie jestes w stanie tego zrobiw w domu .
  • Poziom 13  
    Nie o to mi chodzilo. Wyswietlacz jest zgrzewany i nie warto probowac go rozklejac. My kupujemy lcd+digi i razem to wymieniamy.
  • Poziom 2  
    Telefon mi upadł i mała część wyświetlacza się rozbiła tak że dotyk w niektórych miejscach nie działał ale sam ekran wydawał się nienaruszony. W serwisie powiedzieli mi za całość z robotą 250zł a że chciałem zaoszczędzić to kupiłem na allegro - 3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym). sądząc że poszedł sam dotyk. Jednak po rozłożeniu xperi na części zabawa w domowe naprawianie się skończyła gdy odkryłem że są one jak wtedy myślałem sklejone ze sobą (lcd+dotyk). Próba rozłączenia ich oczywiście się nie powiodła. Zdesperowany poszedłem do kilku serwisów ale próba dostania samego lcd zakończyła się niepowodzeniem. Jeden z serwisantów powiedział wręcz że są oszuści na allegro którzy sprzedają to co kupiłem a że nie da się tego zrobić w ten sposób tylko trzeba kupić już ze złączonym lcd. Napisałem do sprzedającego i na szczęście przyjmie panel dotykowy z powrotem więc chociaż tyle dobrego. Reasumując samego lcd znaleźć nigdzie nie mogę co jedynie na jakichś zagranicznych aukcjach więc pozostanie mi zakup połączonego już dotyku z lcd.
    Rozpisałem się ku przestrodze innym delikwentom którym zachce się zabawa w naprawę przyjemnej w uzytkowaniu xperii mini pro ;)