Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

laguna 2 1.8 16v - obroty silnika

08 Paź 2012 20:23 2898 5
  • Poziom 8  
    Witam zakupilem ostanio Lagune z 2005r, silnik 1.8 16v benzyna. Po zakupie został wymieniony kompletny rozrząd, olej, świece, czyszczona bylo przepustnica oraz Koło zmiennej fazy rozrządu (jak kupilem to bylo uszkodzone i chodziło jakby na dislu). Po wymianie tych części mam problem z obrotami otóż na biegu jałowym powinny wynosić 750 a u mnie jest kolo 950, chcialem przeprowadzic komputerowo adaptacje przepustnicy(clipem) zeby obnizyć obroty ale nie pomogło. Po podpięciu komputera nie pokazuje żadnych błędów. Może ktoś miał podobny problem i pomoże mi go rozwiązać. Z góry dzięki za każdą wskazówkę
  • Moderator na urlopie...
    A rozrząd na pewno poprawnie złożony? Sugerowałbym raz jeszcze porządnie sprawdzić. Żadnych dodatkowych spostrzeżeń/niedomagań w pracy silnika nie dostrzegłeś?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    bahamiller napisał:
    chcialem przeprowadzic komputerowo adaptacje przepustnicy

Zrobiłeś to czy nie? A jeśli tak, to jak?
  • Poziom 8  
    innych zmian w pracy silnika nie dostrzegłem, adaptacje komputerowo chcieliśmy zrobić, albo jest tez funkcja żeby obniżyć obroty ale tez nie dało rady.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Obniżyć nie pójdzie, zresztą przedtem było dobrze a teraz obniżać chcesz?

Wszystko dobrze złożone? Przepustnica czyszczona powiadasz? Popsikaj tam plakiem a na resztę sam sobie odpowiedz.
  • Poziom 1  
    I jak tam kolego rozgryzłeś ten problem z obrotami bo u mnie to samo i już nie mam sił