Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW/E46/Touring - BMW E46 Kombi - głośnik basowy + wzmacniacz do 500zł.

blady80 09 Paź 2012 10:53 2346 3
  • #1 09 Paź 2012 10:53
    blady80
    Poziom 2  

Poszukuję wzmacniacza + głośnik basowy, najlepiej skrzynie basową, jednak jeśli ktoś poleci mi tubę rozważę te propozycję.
    Myślę również o kompleksowym urządzeniu aktywnym.

Samochód w którym będzie to grało to BMW E46 Touring (kombi), czyli sprawa trochę ułatwiona bo głośnik będzie dzielić tylko mata zasłaniająca bagażnik.

Cena do 500 zł - jak będzie 530 to się nie powieszę. Jednak cena chciałbym aby obejmowała również zestawy montażowe.

Oto co ja znalazłem:

ZESTAW SUBWOOFER BOX + WZMACNIACZ + KABLE 5339 (2621699328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I UWAGA - ZDAJE SOBIE SPRAWĘ, ŻE ZA TE CENĘ DYSKOTEKI NIE BĘDĘ MIAŁ W SAMOCHODZIE - CHODZI O WZBOGACENIE BASU BO JEST MEGA KIEPSKI W TYM AUCIE. A NA PRZÓD JUŻ SĄ ZAŁOŻONE GŁOŚNIKI JBL Z CYKACZAMI.

Tu się nie krzyczy!!

• #2 09 Paź 2012 11:04
    wirus466
    Poziom 19  

Szału to tym nie zrobisz, raczej może pomyśl o czymś używanym bo czasem można kupić coś dobrego za małe pieniądze.

• #3 09 Paź 2012 11:33
    blady80
    Poziom 2  

Przeszukałem allegro, i z Poznania nic nie ma, a nie chce wysyłki bo nigdy nie wiem jaki stan dostane.

• #4 09 Paź 2012 11:38
    wirus466
    Poziom 19  

Wiesz nie wiem jak w poznaniu ale ja w Łodzi kupiłem za 400 coś wartego dwa razy tyle. Znalazłem to w lombardzie ktoś zastawił nie odebrał zanim zapłaciłem sprawdziłem i dwa lata gra lepiej od nie jednej dyskoteki.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME